Ezzedine'o al Qassamo brigadų pareiškime teigiama, kad A. al Ghandouras buvo grupuotės karinės tarybos narys, ir įvardijami kiti trys žuvę lyderiai, įskaitant Aymaną Siyyamą, kuris, kaip teigiama Izraelio žiniasklaidos pranešimuose, vadovavo brigadų raketų padaliniams.
Nurodoma, kad A. al Ghandouras buvo aukščiausio rango „Hamas“ vadas, vadovavęs šiaurinei Gazos Ruožo brigadai.
„Pažadame Alachui, kad tęsime jų kelią ir kad jų kraujas bus šviesa modžahedams ir ugnis okupantams“, – sakoma pareiškime, nenurodant, kada jie buvo nužudyti.
Praėjusią savaitę aukšto rango Izraelio kariuomenės pareigūnas teigė, kad kariai nukovė daugiau nei 50 „Hamas“ vadų, taip padarydami didelę žalą grupuotės karinio sparno, kuriame, pareigūno vertinimu, yra apie 24 000 kovotojų, pajėgumui.
A. al Ghandouras du kartus sėdėjo už grotų Izraelyje ir, kaip pranešama, dabartinio karo metu per Izraelio antskrydžius neteko dviejų savo sūnų.
Pranešama, kad per 2014 metų karą kariai sugriovė jo namus dėl jo vaidmens apšaudant Izraelį raketomis, o po metų Izraelio nevyriausybinė organizacija jį įvardijo ieškinyje dėl įtariamų karo nusikaltimų per tą konfliktą.
2017 metais jis buvo įtrauktas į JAV ekonominių sankcijų juodąjį sąrašą kaip pasaulinis teroristas.
Valstybės departamentas tuomet teigė, kad jis buvo „Hamas“ politinio biuro narys, taip pat anksčiau buvo šios kovotojų grupuotės Šuros tarybos, kuri vienija Gazos Ruožo, Vakarų Kranto ir užsienio lyderius, narys.
Teigta, kad jis dalyvavo daugelyje teroristinių operacijų, įskaitant 2006 metais įvykdytą išpuolį prieš Izraelio karinį postą Kerem Šalomo pasienio perėjoje, per kurį žuvo du kariai ir dar keturi buvo sužeisti.
Po to išpuolio buvo pagrobtas Izraelio kareivis Giladas Shalitas, kurį „Hamas“ laikė penkerius metus, kol 2011 metais jis buvo išlaisvintas mainais į 1 027 palestiniečių kalinius.