Pergalių seriją Graikijos pirmenybėse pratęsė Atėnų „Panathinaikos“ (4-0) komanda su Mariumi Grigoniu. Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje 66:54 (11:12, 17:19, 17:12, 21:11) laimėjo principinį mūšį prieš Pirėjo „Olympiacos“ (3-1) klubą, kurio marškinėlius vilki Ignas Brazdeikis.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Grigonis pelnė 4 taškus (2/5 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 1 atšokusį, perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, padarė klaidą, 4 sykius prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

Nugalėtojams 20 taškų įmetė Kostas Mitoglou (10 atk. kam., 4 blk., 26 n. b.), 11 pridėjo Kyle'as Guy (3/6 trit.), 10 pasižymėjo Juancho Hernangomezas.

I.Brazdeikis aikštėje praleido vos 8 minutes, pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo atšokusį kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą pažeidė taisykles ir surinko 2 naudingumo balus.

„Olympiacos“ gretose išsiskyrė 14 taškų surinkęs Nigelas Williamsas-Gossas, 11 įmetė Isaiah Canaanas, 7 pelnė Alecas Petersas.