Jų kiautas yra gaminamas iš stiklo pluošto kevalo sutvirtinto plieninėmis gijomis. Gelbėjimosi kapsulėse įrengti deguonies balionai, paruoštos maisto ir vandens atsargos. Asketiškuose gultuose įrengti saugos diržai - tai būtina norint išgyventi audras. Pagaminti kiekvieną jų kainuoja 48 tūkst. JAV dolerių.
"Kapsulė neturės jokių problemų net jeigu bangos aukštis bus 1 tūkst. metrų. Ji kaip stalo teniso kamuoliukas, jo paviršius gali atrodyti plonytis, tačiau geba atlaikyti didžiulį spaudimą," savo kapsulių gamykloje žurnalistams pasakojo Liu Qiyuanas, šių kamuoliukų išradėjas.
"Išsigelbėjimo kapsulės pritaikytos naudotis 14-ai žmonių, tačiau net du mėnesius joje galėtų išgyventi ir 30 žmonių," - aiškino ūkininkas. - "Šiame įrenginyje žmogus galėtų keturis ar penkis mėnesius išgyventi Šiaurės ar Pietų ašigalyje nesušaldamas."
Pagrindinis Liu įkvėpėjas buvo katastrofų filmas "2012". Filmo veiksmas vystosi remiantis Majų kalendoriaus 2012 gruodžio 21 d. pasaulio pabaigos pranašyste.
"Jeigu iš tiesų bus kokia nors apokalipse, tuomet, galima sakyti, kad aš prisidėjau prie žmonijos išgelbėjimo," nesikuklina Liu.
Nepaisant puikios konstrukcijos ir techninių charakteristikų, Liu kol kas nepardavė nei vieno išsigelbėjimo burbulo ir šiek tiek nerimauja kaip jam reikės grąžinti bankui paskolas.
Aš daug metų dirbau ir visus turėtus pinigus sudėjau į šių gelbėjimosi kapsulių tobulinimą. Aš tikiu jomis, tikiu, kad tai išgelbės gyvybes," dėsto mintis ūkininkas - inžinierius.
Liu nėra vienintelis norintis išgelbėti pasaulį. Verslininkas iš Kinijos rytų Zhejiango provincijos jau pastatė 21-ą panašios konstrukcijos gelbėjimosi kapsulę, pavadinęs jas "Nojaus arka" ir parduoda už beveik 800 tūkst. JAV dolerių. Dar vienas kinas pasigamino gelbėjimosi laivą sau. Toks saugumo garantas jam atsiėjo visas gyvenimo santaupas - 160 tūkst. JAV dolerių.
Tuo metu Kinijos valdžia ramina žmones, kad Pasaulio pabaigos šių metų pabaigoje nėra ko laukti.