• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Tėvai paprastai“ studijos jau 48-ąjį kartą sveikinasi laidos vedėjas ir tėtis Simonas Urbonas. „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti mūsų „Youtube“ kanale.

„Tėvai paprastai“ studijos jau 48-ąjį kartą sveikinasi laidos vedėjas ir tėtis Simonas Urbonas. „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti mūsų „Youtube“ kanale.

REKLAMA

Labai dažnai, ir šįkart, studijoje bendraujame su dviem viešniomis – dviejų vaikų mama, aerobikos trenere Agne Bastiene, ir MRU profesore, psichoterapeute, karjeros koučingo specialiste dr. Aiste Dromantaite.

Išsiskyrusių tėvų vaikai labiau saugo šeimą?

Agnė užaugo išsiskyrusioje šeimoje ir, prisipažįsta, kad savo šeimoje norisi padaryti priešingai – ir vaikų vestuvėse kartu dalyvauti, ir vėliau kartu auginti anūkus. „Ir kiekvieno kivirčo metu supranti, kad reikia išspręsti, nereikia trenkti durimis ar emocijomis vadovautis“, – sako Agnė ir priduria, kad tėvų santuokas abu su vyru jau, ko gero, „praaugo“.

Stogas virš galvos ir pavalgyti – tėvams atrodė svarbiausia

„Mama antrą vyrą susirado pakankamai greitai, tai nebuvo ta tuščia vieta, bet vis tiek žinojau, kad į jį galiu kreiptis, jeigu man reikės sutaisyti kažką, penkių eurų paprašyti ar dar kažką, o į mamą – visais kitais klausimais“, – prisiminimais dalijasi moteris. Agnė svarsto, kad mūsų tėvų karta buvo kitokia: jiems atrodė, kad svarbiausia – stogas virš galvos, pavalgyti ir nesušalti. O mes vaikus auginame jau kitaip: svarbu, kaip jis jaučiasi, kokia nuotaika, ar jam patiks, nepatiks...

REKLAMA
REKLAMA

Su mamomis augantys berniukai – emocingesni

Psichoterapeutė dr. A. Dromantaitė sako pastebinti, kad berniukai, kurie auga su mamomis, turi turtingesnį emocinį pasaulį. „Augant su tėčiais, tas „vyriškas pasaulis“ natūraliai nėra mažas, bet jis sumažėja laikui bėgant, nes tarsi nevyriška turėti labai daug emocijų, nevyriška yra jas rodyti, reikia konkuruoti, per konkurenciją, per veiksmą eiti į santykį. Dažniausiai su mamomis augantys berniukai turi platesnę emocijų paletę ir tada natūraliai šiek tiek jautriau reaguoja ir į aplinką“, – sako specialistė.

REKLAMA

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą.

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:00 – pradžia

01:54 – kas yra motinystė

04:05 – išsiskyrusių tėvų vaikai

10:29 – nėra taisyklių tėvams

19:08 – užaugę be tėčių daro viską

24:34 – vaikai seka tėčių pėdomis

29:14 – vaikai mėgdžioja tėvus

33:07 – vaikam nereikėjo auklių

tv3.lt

.
.
Na, įsikibę įmamos sijoną ir jau užaugę vyrai, vėliau, jei ir veda - tampa savo žmonai - dar vienu vaiku. O jei toje šeimoje gimsta dar pora vaikučių, tai moteris būna priversta nešti tą kryžių ( auginti tris vaikus) - minimum 19 metų, bei tą vieną - vyriausiąjį (savo vyrą) - visą likusį savo gyvenime.

Viešpatie apsaugok nuo tokio likimo visas Pasaulio moteris.

Beje, tokioje šeimoje užaugę vaikai (berniukai) - ateityje - bus tokie patys "mamyčiukai) ir tas prakeiksmas - eis per kartų kartas. Nes nematęs savo tėvų šeimoje - tikro vyriško tėvo elgesio, vaikas - neišmoks jo - nei mokykloje, nei - jokiame universitete, ar - iš kokių nors knygų.

Siūlau straipsnio herojei susimąstyti apie tai ir ieškoti sprendimų -
kaip savo sūnaus nepaversti mamyčiuku - nevykėliu.
T.y. mamos augina liurbius kurie daznai emocingai virsta i homoseksualus...
Tai jau taip skiriasi keičia partnerius o berniukas auga tik su mama ir jos emocijų spektru .Po to eina į darželį vėl moterys eina i mokyklą ten irgi tik moterys.Taip ir nemato gero vyriško pavyzdžio, nes tėvas jau turi kitą šeimą.Taip atvykę į mokyklą naujos kultūros steigėjai kaip Bartoševičius tampa didžiausiu autoritetu.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų