Domantas Sabonis sužaidė dar vieną puikų mačą, o jo atstovaujama Sakramento „Kings“ (25/45) sugrįžo į pergalių kelią, kai namuose 112:103 (27:17, 36:26, 25:34, 24:26) pranoko Čikagos „Bulls“ (41/27).

„Kings“ nutraukė keturių iš eilės nesėkmių seriją.

Lietuvis per 38 minutes pelnė 22 taškus (6/14 dvit., 0/1 trit., 10/10 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, keturis kartus suklydo bei tek pat kartų pažeidė taisykles.

Šeimininkai jau nuo pat mačo pradžios perėmė žaidimo vadžias į savo rankas. Pirmajame kėlinyje jie greitai susikrovė dviženklią persvarą.

Vėliau skirtumas tik augo bei pasiekė ir 20 taškųų (63:43). Tiesa, „Bulls“ nebuvo linkę pasiduoti ir po pertraukos priartėjo. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkų persvara ištirpo iki minimumo – 90:89.

Tačiau kelis metimus pataikė D. Sabonis, Harrisonas Barnesas ir „Kings“ vėl susigrąžino saugų pranašumą (106:96) bei paskui galutinai įtvirtino pergalę.

Beje, antrajame kėlinyje lietuvis atliko įspūdingą dėjimą, kai įkrovė kamuolį iš viršaus per Nikolą Vučevičių. D. Sabonis šiek tiek kliudė varžovo veidą, tačiau iškart po epizodo atsprašė.

Nugalėtų gretose už lietuvį rezultatyviau žaidė tik De'Aaronas Foxas, surinkęs 34 taškus.

Pralaimėjusiems  Zachas LaVine'as įmetė 27 taškus (6 rez. perd.), Nikola Vučevičius pridėjo 23.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 34 (.6 atk. kam., 6 rez. perd.), Domantas Sabonis 22 (7 atk. kam.), Davionas Mitchellas 16, Donte DiVincenzo 15 (7 atk. kam.), Chimezie Metu 10, Trey Lylesas 9 (11 atk. kam.).

„Bulls“: Zachas LaVine'as 27 (6 rez. perd.), Nikola Vučevičius 23 (10 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 21 (7 atk. kam.), Coby White'as 13.