• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Neseniai žiniatinklyje pasirodė informacija, kad „Foxconn“ ruošiasi išleisti galingą „Quantum Force“ serijos pagrindinę plokštę, kuri skirta žaidimų fanatikams ir ekstremaliems spartintojams. Neveltui ši plokštė pavadinta skambiu, grasinančiu pavadinimu „Destroyer“ ( „Griovėjas“). Susipažinkime su „Foxconn Quantum Force Destroyer“ pagrindine plokšte išsamiau...

REKLAMA
REKLAMA

Pirmiausia į akis krenta tai, kad šios plokštės pagrindą sudaro „nVidia nForce 780a SLI“ lustų rinkinys, o taip pat naudojami patikimi su kietu elektrolitu kondensatoriai. Šio aspekto svarbą įvertins tie, kam teko perlituoti „išsipūtusius“ pagrindinės plokštės kondensatorius. „Ekstremalios“ plokštės dažniausiai pasižymi „karštu“ charakteriu, tad „Foxconn“ inžinieriai, rūpindamiesi geresniu aušinimu, sumontavo perteklinės šilumos pašalinimo sistemą, kuri sudaryta iš keleto radiatorių, sujungtų tarpusavyje variniais vamzdeliais.

REKLAMA

„Foxconn Quantum Force Destroyer“ naujokę valdys „Quantum BIOS“, turintis vartotojams draugišką sąsają ir platų nustatymų pasirinkimą. Ši plokštė bus suderinama su „nVidia Hybrid SLI“ („GeForce Boost“ ir „HybridPower“ režimai) technologija, o taip pat turės keturis „PCI Express 2.0 х16“ jungtis, tad čia galima bus naudotis ne tik „3-Way SLI“ konfigūracija, bet ir sujungti keturias vaizdo plokštes, pagal schemą „х8+х8+х8+х8“. Iš tiesų, tai rodo, kad ši plokštė neskirta biuro sekretorės kompiuteriui.

REKLAMA
REKLAMA

„Foxconn Quantum Force Destroyer“ pagrindinės plokštės magistralė suderinama su „HyperTransport 3.0“ technologija ir yra skirta darbui su AMD tipo „Socket AM2/AM2+“ procesoriais: „Phenom FX“, „Phenom“, „Athlon 64 FX“, „Athlon 64 X2“, „Athlon 64“ ir „Sempron“. Čia dar rasime keturių DDR2 atminties lizdų su 1066/800/667/533 MHz dažniu arsenalą, vieną „PCI Express х1“ ir vieną PCI lizdą, „HD Audio“ 7.1 kanalo garso lustą, vieną ATA 133 jungtį, šešis SATA2 su galimybe sukurti RAID diskų masyvą, du „Ethernet“ tinklo valdiklius, o taip pat jungčių sienelėje, esančioje galinėje plokštės dalyje, aptiksime dvi „eSATA“, vieną „IEEE 1394a“ ir šešias USB 2.0 jungtis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kol kas neskelbiama, kada ši plokštė pasirodys parduotuvių lentynose ir kompiuterius surinkinėjančių bendrovių sandėliuose, o taip pat kiek ji kainuos. Be abejo, ši naujokė nebus ekonominės klasės, o daugiau skirta elitiniam, siauram vartotojų ratui. Galima tik prognozuoti, kad „Foxconn Quantum Force Destroyer“ griaunančiai paveiks ir nusprendusių ją įsigyti pinigines.

Remigijus Bukauskas

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų