Turkijos krepšinio pirmenybių finalo penktosiose rungtynėse Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klubas su dviem lietuviais namuose 71:72 (24:19, 17:22, 12:15, 18:16) nusileido Stambulo „Galatasaray Cafe Crown“ ekipai, tačiau serijoje iki keturių pergalių dar pirmauja 3:2.

Šarūnas Jasikevičius rungtyniavo 8 minutes, per kurias pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), 2 kartus prasižengė ir surinko -3 naudingumo balus.

Kur kas sėkmingiau mačas susiklostė Darjušui Lavrinovičiui, kuris per 26 minutes įmetė 12 taškų (4/7 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 4/5 baudos metimai), sugriebė 4 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 varžovų metimus, 3 kartus prasižengė, sykį suklydo ir buvo trečias pagal rezultatyvumą savo komandoje.

Rezultatyviausiai pralaimėjusių gretose žaidė Emiras Preldzičius, kurio sąskaitoje 16 taškų. Roko Leni Ukičius pridėjo 14 taškų.

Nugalėtojams Lukša Andričius surinko 22 taškus, Joshua Shippas - 13 (8 atk. kam.), Ermalis Kurtoglu - 12 taškų.