Finikso „Suns“ (19/3) toliau rodo fantastišką krepšinį NBA lygoje. Monty Williamso auklėtiniai šįsyk namuose 114:103 (30:18, 39:33, 18:30, 27:22) pranoko Detroito „Pistons“ (4/18) ir iškovojo net 18 pergalę iš eilės.

Tokia pergalių serija yra naujas „Suns“ franšizės rekordas. Pagal pergalių seriją Fynikso ekipa jau yra šeštoje vietoje lygos istorijoje.

Daugiausiai pergalių iš eilės (33) 1971-72 m. sezone yra iškovojo Los Andželo „Lakers“ ekipa.

„Suns“ puikiai pradėjo rungtynes ir iškart išsiveržė į priekį. Dar iki pertraukos susikrovė solidžią persvarą bei nuolat pirmavo arti 20 taškų skirtumu.

Bet po pertraukos Detroto ekipa, sužaidusi gerą trečiąjį kėlinį (30:18) skirtumą kiek aptirdė, o paskui ir visai priartėjo (80:86).

Vis dėlto lemiamu metu pagelbėjo Chriso Paulo, Camerono Payne'o metimai, kurie ketvirtojo kėlinio pabaigoje leido susikrauti saugesnę ir galiausiai pergalingą „Suns“ persvarą.

„Suns“ mače vertėsi be savo lyderio Devino Bookerio.

Fynikso ekipai C. Payne'as ir Cameronas Johnsonas surinko po 19 taškų.

Pralaimėjusiems Jerami Grantas įmetė 34 taškus.

„Suns“: Cameronas Payne'as ir Cameronas Johnsonas (6 atk. kam.) po 19, Mikalas Bridgesas 18, Deandre Aytonas 17 (12 atk. kam.), Landry Shametas 14, Chrisas Paulas 12 (12 rez. perd..

„Pistons“: Jerami Grantas 34, Cade'as Cunninghamas 19 (5 rez. perd.), Isaiah Stewartas 12 ( 14 atk. kam.), Killianas Hayesas 10.