Kauno „Žalgiris“ penktadienio vakarą pradėjo pasirodymą turnyre Kipre. Pirmosiose rungtynėse Kazio Maksvyčio auklėtiniai po lygios kovos paskutinėmis sekundėmis 72:75 (15:13, 15:21, 24:21, 18:20)  nusileido Pirėjo „Olympiakos“ klubui.

Po pirmojo kėlinio Lietuvos čempionai pirmavo 15:14. Antrajame kėlinyje „Olympiakos“ spurtavo ir įgijo 6 taškų persvarą. Po dviejų kėlinių Graikijos klubas pirmavo 34:30.

Trečiajame kėlinyje tritaškiais lygų rezultatą palaikė žalgiriečių naujokai Brady Manekas ir Nazas Mitrou-Longas.

Patiems kauniečiams sunkiai sekėsi stabdyti Nikola Milutinovą, kuris jau trečiajame kėlinyje pasiekė dvigubą dublį.

Kėlinį užbaigė taiklus N. Mitrou-Longo dvitaškis ir po 30 min. „Olympiakos“ turėjo tik minimalią persvarą – 55:54.

Ketvirtajame kėlinyje du svarbius tritaškius pataikė Tomas Dimša.

Įpusėjus kėliniui „Oly“ pirmavo 65:64.

Likus 13,4 sek. žalgiriečiai turėjo 3 taškų deficitą. Kauniečiams priklausė paskutinė ataka, tačiau Keenano Evanso ir Nazo Mitrou-Longo tritaškiai skriejo pro šalį.

Šias rungtynes „Olympiakos“ gretose praleido Shaquielle‘as McKissicas ir Moustapha Fallas. „Žalgiris“ vertėsi be Igno Brazdeikio.

„Žalgirio“ ir „Olympiakos“ rungtynių vaizdo įrašą galite stebėti naujienos viršuje esančiame lange.

„Žalgiris“: N.Mitrou-Longas 12 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), K.Evansas 11 (2 per. kam.), E.Ulanovas 10, B.Manekas 9, T.Dimša 8, K.Hayesas 7 (2 per. kam.), L.Birutis 5 (5 atk. kam.), A.Butkevičius 4, L.Lekavičius 2, R.Šmitas 2, D.Lavrinovičius 2, D.Giedratis 0.

„Olympiakos“: A.Petersas 19 (8 atk. kam.), G.Larentzakis 12, N.Milutinovas 11 (12 atk. kam.).

Šeštadienį kauniečiai susigrums su Belgrado „Crvena Zvezda“ klubu. Šia rungtynes nuo 16:45 val. transliuos naujienų portalas tv3.lt ir TV6 televizija.

Rungtynių transliaciją galite rasti naujienos viršuje.

ulanovas Moskvycio svogeris? Kitaip kodel ulanovas aikstelej? Traukia zalgiri zemyn.