Indija slepia daugybę paslapčių, tarp kurių, šalies pietryčiuose esančios Eloros uolos.
Elora išsiskiria nuostabiomis, įvairiems tikėjimams skirtomis šventyklomis, kurios ypatingos tuo, kad yra išskaptuotos iš uolų, vakarinėje, Čandamari kalno pusėje.
Iš esmės visa teritorija išsiskiria dėl savo dirvožemio, kurį sudaro lanksti uoliena bazaltas, dėl kurios savybių, bėgant amžiams, šventyklas buvo galima išskaptuoti tiesiog iš čia buvusių uolų. Šios šventyklos užburia savo didybe ir grožiu ir be kvapo palieka kiekvieną jas mačiusį.
Budistų uolos yra pačios seniausios Eloroje. Dauguma jų, tai vienuolynai ir vikarijos, dar kitos šventyklos yra tikrų tikriausios šventovės. Viso ansamblio pasididžiavimas ir perlas - Kailasanatha šventykla, pastatyta 725-725 metais. Tai iš uolos išskaptuota šventykla.
Unesco šią vietą paskelbė Pasaulio paveldo objektu.
Skirtingai nuo kitų šventyklų ansamblių, Eloros uolos atspindi pagrindinius šios šalies tikėjimus. Taigi čia yra 12 budistų, 17 induistų, 5 džainų iš 34, 8-13 amžiuje išskaptuotų šventyklų.
Tačiau to tikrai neužtenka, kad būtų galima aprašyti visas čia esančias sales, balkonus, skulptūras, fasadus ir jų grožį, tad tikrai verta kada nors aplankyti Elorą.