Parodą sudaro darbai sukurti 2011 metais. Inspiracija šiems darbams buvo vaikystės fantazijų, pramanų, sovietinės egzistencijos ir dabarties realijų sankirta. Tai laukas kuriame abstrakčių ir realių formų pagalba sukuriamos optinės erdvės, paralelės, leidžiančios kiekvienam žiūrovui atrasti ir atkoduoti vizualius paviršius individualiai, pagal savo asmenines psichofizines bei biofizines savybes.
Vienuose darbuose reali idėja virsta abstrakcija, kituose atvirkščiai: abstrakcija – realiu pavidalu.
Tokiu būdu konstruodamas paveikslo naratyvą, pasilieku sau pakankamai erdvės būti tikru ir turėti platų pasirinkimą teminiams ir plastiniams sprendimams.
Grafitas naudojamas kaip dažas daugiasluoksnei monochromijai išgauti. Ekspresyvus gestas – vienas iš tinkamesnių būdų šiam sprendimui. Tapymo metu gautas rezultatas iškelia optines šios medžiagos galimybes ir savybes.
Šių darbų turinys tiesiogiai veikia ir sąveikauja su technologinėmis galimybėmis. Kadangi spalva darbuose beveik nedalyvauja, tai toniniai kontrastai padeda išgauti monochrominį trijų dimensijų efektą, kaip kompensaciją spalvų nebuvimui. Tapydamas grafitu paveikslus, grafinių ir įvairių kitų elementų pagalba, transformuoju iki optinės, fotografijai būdingos dimensijos, tuo būdu išgaudamas savotiškus „hibridus“, turinčius sąlyčio taškų su tapyba, grafika ir fotografija.