Dvidešimt trečią rezultatyvų perdavimą 42-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse šeštadienį atliko Dainius Zubrus, tačiau lietuvio Vašingtono "Capitals" klubas svečiuose 3:7 (0:2, 1:3, 2:2) pralaimėjo Floridos "Panthers" ledo ritulininkams.

Po lietuvio perdavimo paskutinį įvartį mačo pabaigoje (59:37) pelnė Chrisas Clarkas.

Pats D. Zubrus per nepilnas 16 žaidimo minučių (15:50) kartą metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Be 23 rezultatyvių perdavimų, lietuvis Vašingtono klubui šiame sezone pelnė 16 įvarčių bei surinko 48 baudos minutes.

Likusius įvarčius svečiams šeštadienį pelnė Aleksandras Siominas ir Mattas Pettingeris.

Trimis įvarčiais nugalėtojų gretose pasižymėjo Stephenas Weissas, dviem - Jay Bouwmeesteris, po vieną įvartį įmušė Chrisas Grattonas ir Rostislavas Oleszas.

"Capitals" ledo ritulininkai su 45 taškais Rytų konferencijoje yra dvylikti, o "Panthers" (43 tšk.) klubas užima priešpaskutinę - keturioliktąją poziciją.

Dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją NHL čempionate nutraukė septintąją vietą Rytų konferencijoje užimantis Niujorko "Rangers" (50 tšk.) klubas, šeštadienį namuose 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) įveikęs tryliktojoje pozicijoje konferencijoje esančius Bostono "Bruins" (44 tšk.) ledo ritulininkus.

Darius Kasparaitis nugalėtojų gretose nerungtyniavo.

Arenos šeimininkams įvarčius pelnė Michaelis Nylanderis, Martinas Straka bei Jedas Ortmeyeris.

Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose - Marcas Savardas.

Kitų šeštadienio NHL pirmenybių reguliariojo sezono mačų rezultatai:

Otavos "Senators" - Monrealio "Canadiens" 8:3 Filadelfijos "Flyers" - Pitsbergo "Penguins" 3:5 Sent Lujo "Blues" - Los Andželo "Kings" 6:5 Bafalo "Sabres" - Tampos "Lightning" 2:3 Detroito "Red Wings" - Čikagos "Blackhawks" 6:3 Karolinos "Hurricanes" - Atlantos "Thrashers" 3:4 (po baudinių) Niujorko "Islanders" - Nju Džersio "Devils" 1:2 (po pratęsimo) Toronto "Maple Leafs" - Vankuverio "Canucks" 1:6 Kolumbo "Blue Jackets" - Nešvilio "Predators" 1:4 Fynikso "Coyotes" - San Chosė "Sharks" 1:4 Kalgario "Flames" - Edmontono "Oilers" 1:3 Anahaimo "Ducks" - Kolorado "Avalanche" 2:3 (po baudinių)