Dvidešimt šeštąjį pralaimėjimą penkiasdešimt aštuntosiose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos rungtynėse patyrė Niujorko "Rangers" klubas, kuriame dėl traumos nežaidžia Darius Kasparaitis.

Ketvirtąją vietą Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje užimantys "Rangers" (53 tšk.) ledo ritulininkai šeštadienį svečiuose 2:6 (0:2, 1:4, 1:0) pralaimėjo pogrupio lyderei Filadelfijos "Flyers" komandai.

Po šios pergalės "Flyers" klubas surinko 78 taškus ir kartu su Kolorado "Avalanche" ekipa, kuri svečiuose 5:2 (0:1, 2:1, 3:0) nugalėjo Detroito "Red Wings" komandą, pirmauja absoliučioje NHL įskaitoje.

Kitų šeštadienio rungtynių rezultatai:

Nju Džersio "Nets" - Karolinos "Hurricanes" 4:1Čikagos "Blackhawks" - Bostono "Bruins" 2:1 (po pratęsimo)Otavos "Senators" - Monrealio "Canadiens" 5:2Toronto "Maple Leafs" - Bafalo "Sabres" 4:6Kolumbo "Blue Jackets" - San Chosė "Sharks" 1:2 (po pratęsimo)Tampos "Bay Lightning" - Floridos "Panthers" 3:2Sent Lujo "Blues" - Pitsbergo "Penguins" 3:2 (po pratęsimo)Fynikso "Coyotes" - Dalaso "Stars" 3:2Vankuverio "Canucks" - Anaheimo "Mighty Ducks" 1:2