Iš Uzbekijos kilusi 26 metų Nilufar Nizam dabar gyvena Niujorke. Moters gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, kai niekuo nesirgęs jos tėvas Muradas mirė miegodamas likus dviem savaitėms iki 51-ojo gimtadienio praėjusių metų sausį.
Pasak medikų, Murado širdis staiga sustojo be jokios aiškios priežasties, rašo metro.co.uk.
„Jis visada man patardavo, – sakė ji laikraščiui „Newsweek“. – Jis tarsi kiaurai matydavo žmones ir kiekvieną kartą, kai turėdavau problemų su kuo nors ar dėl ko nors, jo patarimas, nuomonė ar nuosprendis visada būdavo teisingi.“
Moteris ir po tėvo mirties toliau jam siuntė žinutes apie tai, kaip jai sekasi. Netrukus Nilufar patyrė sukrečiančią akimirką, kai kažkas atsakė į jos žinutes.
Rašydavo tėčiui žinutes
„Pradėjau rašyti jam žinutes praėjus maždaug mėnesiui po jo mirties, nes taip paprastai darydavau, kai jis buvo gyvas, – pasakojo ji. – Tai man suteikdavo daug paguodos. Tiesiog rašydavau apie įprastą savo ir brolio gyvenimą.“
19-metis brolis buvo tėčio numylėtinis, todėl ji norėjo, kad tėtis žinotų, kaip sūnui sekasi. Žinutes tėčiui moteris rašydavo kiekvieno mėnesio 17-ąją, taip paminėdama jo mirties dieną.
„Labas, tėti. Praėjo 5 mėnesiai, kai tavęs nebėra. Aš taip tavęs pasiilgau. Norėčiau, kad būtum čia, šalia manęs, – rašė ji žinutėje 2023 m. gegužę. – Skausmas, kad tave praradau, buvo sunkiausias dalykas, kurį man teko išgyventi. Labai tave myliu. Man taip liūdna, kad tavęs nebėra. Bet aš visada išsaugosiu mūsų prisiminimus. Negaliu susitaikyti su mintimi, kad tavęs nebebus su manimi. Bet aš visada tave mylėsiu ir pasiilgsiu tavęs, tėti.“
Šalia Nilufar žinučių visada likdavo žalias taškelis – tai reiškė, kad jos buvo išsiųstos, bet neperskaitytos.
„Po terapijos seanso sėdėjau automobilyje ir rašiau žinutę, – pasakojo ji apie patirtą šoką. – Kai tik paspaudžiau „siųsti“ ir pamačiau burbulą, supratau, kas nutiko. Tada kažkas atsakė: „O, labai atsiprašau“.
Pasirodo, jos tėčio telefono numeris buvo duotas kitam, visiškai nepažįstamam žmogui.
„Atsiprašau, kad sutrukdžiau, – atsiprašė jo Nulifar. – Šiuo numeriu visada rašydavau žinutes savo tėčiui.“