Ispanijoje šeštadienį vyko trejos rungtynės, tačiau centrinis susitikimas buvo žaidžiamas Valensijoje, kur vietos „Valencia“ susitiko su Madrido „Real“. Rungtynes po labai sunkios kovos 3-2 laimėjo svečiai.

„Real“ ekipa į priekį išsiveržė 20-ą minutę, kai kamuolį po Xabi Alonso perdavimo į vartus pasiuntė Karimas Benzema. Tai, kaip paaiškėjo, buvo vienintelis įvartis pirmame kėlinyje.

Sekantis mačo įvartis krito 72-ą minutę. Jos metu po pakelto kampinio kamuolį galva į vartus pasiuntė „Real“ gynėjas Sergio Ramosas, bet jau po trijų minučių rezultatą sušvelnino Roberto Soldado.

Sužaidus dar keturias minutes „Mestalla“ stadione susirinkę sirgaliai išvydo dar vieną įvartį. Šį kartą šeimininkų vartininkui jokių šansų nepaliko Cristiano Ronaldo, kuris pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Visgi 83-ą minutę „Valencia“ vėl sugebėjo sušvelninti rezultatą, kai pasižymėjo Soldado. Iki pat mačo pabaigos šeimininkai dėjo daug pastangų, jog rezultatą išlygintų, tačiau to padaryti nepavyko.

Kiek anksčiau vyko rungtynės tarp „Barcelona„ ir „Zaragoza“ ekipų. Šį mačą triuškinančius rezultatu laimėjo „Barcelona“. Įvarčius nugalėtojams pelnė Gerardas Pique, Lionelis Messi, Carles Puyolis ir Davidas Villa.

Visi rezultatai:

„Valencia“ 2 - 3 „Real Madrid“

20' [0 - 1] Karim Benzema, 72' [0 - 2] Sargio Ramos, 75' [1 - 2] Roberto Soldado, 79' [1 - 3] Cristiano Ronaldo, 83' [2 - 3] Roberto Soldado.

„Barcelona“ 4 - 0 „Zaragoza“

19' [1 - 0] Gerard Pique, 43' [2 - 0] Lionel Messi, 54' [3 - 0] Carles Puyol, 75' [4 - 0] David Villa.

„Villarreal“ 1 - 0 „Real Betis“

21' [1 - 0] Borja Valero.