Pralaimėjimą paskutinėmis sekundėmis NBA lygoje patyrė Sakramento „Kings“ (24/42) krepšininkai, kurių gretose rungtyniauja Domantas Sabonis. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 113:114 (36:26, 29:25, 27:34, 21:29) dramatiškai nusileido Dalaso „Mavericks“ (39/25) komandai, pasiekusiai ketvirtąją pergalę paeiliui.

Pastaroji šiose rungtynėse vertėsi be savo lyderio Luka Dončičiaus.

D. Sabonis ant parketo praleido 31 minutę, per kurią pelnė 15 taškų (7/10 dvit., 1/5 baud.), atkovojo 10 atšokusių kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, padarė 4 klaidas bei 5 sykius pažeidė taisykles.

Pirmajame kėlinyje svečiai greitai spėjo susikrauti dviženklį pranašumą (21:11). Jie situacija kontroliavo ir antrajame, o skirtumas pasiekė jau 19 taškų ribą (53:34).

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai susigriebė ir ėmė naikinti deficitą, kurį visiškai ištirpdė ketvirtajame kėlinyje persverdami rezultatą (94:95).

Likus 3 minutėms, svečiai buvo vėl susigrąžinę saugesnę persvarą (110:103), tačiau netrukus po tritaškį smeigę Spenceris Dinwiddie ir Dorianas Finney-Smithas (110:109).

Likus 12 sekundžių, rezultatas tapo lygiu, tačiau neilgam. Jau kitoje atakoje tas pats D. Finney-Smithas pataikė tritaškį (111:114).

Svečiai mėgino gelbėtis, tačiau po netaiklaus Harrisono Barneso tolimo metimo jį dvitaškiu pataisė Justinas Holiday. To buvo maža ir minimaliu skirtumu buvo patirta nesėkmė – 113:114.

Sakramento klubo negelbėjo net karjeros rezultatyvumo rekordą pakartojęs De‘Aaronas Foxas, kuris pelnė 44 taškus.

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 44 (15/27 dvit., 3/4 trit., 5/6 baud., 6 rez. perd.), Domantas Sabonis 15 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Trey Lylesas 11, Donte DiVincenzo 10 (8 atk. kam.), Harrisonas Barnesas ir Justinas Holiday (1/7 trit.) po 9.

„Mavericks“: Spenceris Dinwiddie 36 (9/15 dvit., 2/7 trit., 12/13 baud., 7 rez. perd., 5 kld.), Jalenas Brunsonas 23 (6 rez. perd.), Dorianas Finney-Smithas 17 (5/11 trit.), Joshas Greenas 12 (12 atk. kam.), Reggie Bullockas 11 (1/6 trit.).