Be arbatos dabar Julija savo gyvenimą sunkiai įsivaizduoja: “Arbata puikiai tinka atsigaivinti, bendrauti su žmonėmis, sušilti, gydytis, o kartais – netgi numalšinti alkį. Geriu ją ryte, kad pažadintų dieną, po pietų ja vaikau snaudulį, o vakare arbatos puodelyje ieškau ramybės, šilumos ir atsipalaidavimo”.
Atradusi arbatų mišinius, Julija tikina, iškart atpažįstanti, ar jie natūralūs, ar su sintetiniais priedais, kvapų stiprintojais. “Tobuloje mano arbatoje turėjo būti po truputį juodosios, raudoniosios ir žaliosios arbatos lapelių ir žolelių, kurios auga Baltijos kraštuose. Norėjau, kad tai būtų konceptualu, juk “Julia Janus” kolekciją irgi skiriame šiaurietei, Baltijos šalių moteriai”, - sako.
Į Ryto mišinį ji sudėjo juodąją Ceilono arbatą, erškėčių vaisių, liepos žiedų ir čiobrelių. Dienos arbatoje – žalioji Sencha su rozmarinu, citrinos žievele, raudonėliu ir citrinžole. Vakarui Julija siūlo raudonąją “Rooibus”, sumaišytą su šermukšnių uogomis, melisa ir vanile.
Julija tikina, kad skonio arbatai prideda ir tai, iš kokio indo ji bus geriama. “Man patinka spalvoti, nuotaikingi, jaukūs ir “džiazuojantys” puodeliai, - sako. – Pastebėjau, kad ir kiti tokius mėgsta. Ypač – spalvingas rankų darbo pialas, molinius puodelius. O savo mylimam žmogui, argi ne malonu kvepiančią arbatą atnešti spalvotais potėpias dekoruotame porceliano puodelyje?”
Kurdama interjerą savo “Julia Janus” parduotuvei, Julija pasirinko virtuvės temą. Interjeras padiktavo mintį apie namų linija, kurioje – Baltijos šalių virtuvių receptų knygos, arbata, jos gėrimo įrankiai, puodeliai ir arbatinukai, prijuostės, rankšluostėliai, virtuvės pirštinės, žvakės ir Šiaurės šalių interjero knygos. “Visai tai man – “Julia Janus” kolekcijos pratęsimas”, - sako dizainerė Julija.