POR SLO 21:40
    Liepos 2 d., antradienis
    ROU NED 18:40
    AUT TUR 21:40

Kovingas lygiąsias Europos futbolo čempionato C grupėje pasiekė Anglijos ir Danijos rinktinės, kurios mačą baigė rezultatu 1:1.

Jau 18-ą minutę po danų klaidos gynyboje Harry Kane'as mušė į kairįjį apatinį vartų kampą po to ir nubaudė varžovus. Anglija išsiveržė į priekį 1:0.

Visgi po tokio šalto dušo danai pradėjo demonstruoti savo kovingumą ir kurtis progas.

35-ą minutę nuostabus 24-erių dano įvartis išlygino rezultatą. V. Kristiansenas perdavė perdavimą Mortenui Hjulmandui, kuris atliko puikų tolimą smūgį. Rezultatas Frankfurto stadione tapo 1:1.

Vėliau Danijos futbolininkai dar susikūrė du neblogus šansus, tačiau šie įvarčiais nepavirto.

Palaužti nepavyko

Antrame kėlinyje abi komandos intensyviai bandė išsiveržti į priekį. Ne vieną gerą progą susikūrė Philas Fodenas, tačiau realiausia jo proga po fantastiško perdavimo 56 minutę baigėsi smūgiu į dešinįjį vartų kampą.

Savus šansus kūrė ir Danijos rinktinė. Pierre'as-Emile Hojbjergas 73-ą minutę sulaukė tikslaus perdavimo iš gynybos ir iš daug žadančio atstumo smūgiavo į kairįjį apatinį kampą, tačiau smūgį atrėmė vartininkas.

Mažiau nei už 10 min. danas smūgiavo iš už baudos aikštelės, bet smūgis praskriejo šalia dešiniojo virpsto.

Rungtynių pabaigoje nė vienai rinktinei nepavyko pelnyti įvarčio ir komandos pasidalino po tašką.

C grupėje kol kas pirmaujanti Anglijos rinktinė pirmąsias rungtynes 1:0 laimėjo prieš Serbijos futbolininkus, tačiau kritikos dėl slogaus žaidimo ekipa sulaukė net iš gimtosios šalies.

Tuo tarpu Danijos rinktinė su Slovėnija sužaidė pirmąsias „Euro 2024“ lygiąsias 1:1. Įdomu tai, kad vienintelį įvartį danams pirmame mače pelnė Christianas Eriksenas, kuriam vos prieš trejus metus vykusiame Europos čempionate rungtynių metu sustojo širdis.

Gražiausi rungtynių epizodai:

*****

RUNGTYNIŲ EIGA

2 kėlinys:

84 min. Alexanderiui Bahui nepavyksta pasiųsti perdavimo į baudos aikštelę ir jo bandymas nuslopinamas.

Vėliau P. Hojbjergas smūgiavo iš už baudos aikštelės, bet smūgis praskriejo šalia dešiniojo virpsto.

73 min. P. Hojbjergas sulaukė tikslaus perdavimo iš gynybos ir iš daug žadančio atstumo smūgiavo į kairįjį apatinį kampą, tačiau smūgį atrėmė vartininkas.

71 min. Ollie Watkinsas gavęs tvarkingą perdavimą, turėjo laiko ir erdvės baudos aikštelėje, bet jo smūgį į dešinįjį apatinį kampą puikiai atrėmė Kasperas Schmeichelis.

56 min. P. Fodenas sukūrė dar vieną pavojingą šansą. Saugas gavo fantastišką perdavimą ir smūgiavo iš aikštės krašto, bet kamuolys atsitrenkė į dešinįjį vartų kampą. Tai galėjo būti puikus įvartis…

51 min. Declanas Rice'as gavo perdavimą ir nestipriai smūgiavo į vartus, tačiau jam nepavyko sukurti pakankamai jėgos, kad suklaidintų Danijos vartų sargą.

1 kėlinys:

44 min. Pierre'as-Emile Hojbjergas gavo tikslų perdavimą ir rado erdvės smūgiui, tačiau Anglijos vartininkas buvo budrus ir atremia jo tolimą smūgį.

41 min. Kasperas Schmeichelis puikiai išgelbėjo savo komandą nuo antro anglų įvarčio. P. Fodenas lengvai prasiveržė pro gynybą ir smūgiavo iš už baudos aikštelės ribų. Smūgis lėkė link vartų vidurio, bet vartininkas jį sulaikė.

35 min. ĮVARTIS!!! Nuostabus 24-erių dano įvartis lygina rezultatą! V. Kristiansenas perduoda perdavimą Mortenui Hjulmandui, kuris atlieka puikų tolimą smūgį. Rezultatas Frankfurto stadione – 1:1.

32 min. Jonas Windas praleido gerą progą pasižymėti. Danas tiksliai įvedė kamuolį į aikštę, pakilo ir smūgiavo galva, tačiau kamuolys nuskriejo virš vartų.

23 min. Victoras Kristiansenas siuntė perdavimą į baudos aikštelę, tačiau jis buvo atmuštas.

18 min. ĮVARTIS!!! Po danų klaidos gynyboje Harry Kane'as mušė į kairįjį apatinį vartų kampą po to ir nubaudė varžovus. Anglija veržiasi į priekį 1:0.

13 min. Philas Fodenas gerai išbėgo su kamuoliu į baudos aikštelę, tačiau smūgis skriejo virš vartų.

1 min. Vos prasidėjus rungtynėms danai demonstruoja savo kovingumą. Pierre'as-Emile Hojbjergas smūgiavo nuo baudos aikštelės krašto, tačiau jo pavojingą smūgį į vartų vidurį blokavo Anglijos vartininkas.