„Verslas, kuris įsivaizduoja, kad pasaulyje gali konkuruoti vien žemomis kainomis, yra iš anksto pasmerktas. Tik aukštą pridėtinę vertę kuriantieji turi galimybę išlikti“, – teigia Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. Ateities verslo iššūkiai bei mokslo ir verslo bendradarbiavimas yra konferencijos „Lietuvos mokslas ir pramonė 2015: ateities gamyba 2030“ pagrindinės temos.
Konferencijoje pranešimus skaitys tyrėjai ir verslo atstovai iš JAV ir Danijos, atstovaujantys prestižinėms mokslo įstaigoms, tokioms kaip Stanfordo universitetas ar Kopenhagos ateities studijų institutas, plenarinėje diskusijoje dalyvaus Lietuvos politikos, mokslo ir verslo elitas.
„Pranešimų temos apims robotiką – sritį ypač imlią technologijoms, efektyvų mokslo laboratorijų valdymą, mokymąsi iš gerosios praktikos pavyzdžių, kaip realiai paversti mokslo žinias naujomis technologijomis, technologijų komercinimą. Tikimės, kad šios temos pasirodys tokios pat įdomios verslininkams, kaip ir mums, mokslininkams“, – sako KTU mokslo prorektorė Asta Pundzienė.
Konferencija vyks 2015 m. balandžio 22 d. 10 val. KTU „Santakos“ slėnyje (K. Baršausko g. 59).
Daugiau informacijos ir konferencijos programą rasite čia.
Parengta pagal Eurodesk Lietuva, KTU ir portalo „Žinau viską“ informaciją.