Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate trečiadienį (01.22) "Washington Capitals" komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namie 5:3 (1:1, 1:0, 3:2) nugalėjo "Carolina Hurricanes" ledo ritulininkus.

Vašingtono ekipoje pasižymėjo čekas Jaromiras Jagras. Jis pelnė du įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Po įvartį nugalėtojams pelnė Ivanas Černikas, Kipas Milleris (Kipas Mileris) ir Jeffas Halpernas (Džefas Halpernas). D. Zubrus dėl praėjusią savaitę patirto smegenų sukrėtimo nežaidė.

"Capitals", po 49 rungtynių surinkęs 53 taškus, Rytų konferencijoje pakilo į penktąją vietą. Aštuntąjį pralaimėjimą iš eilės patyrusi "Hurricanes" ekipa su 42 taškais Rytuose yra 13-ta.

Absoliutus lyderis "Ottawa Senators" svečiuose 2:1 nugalėjo "Florida Panthers" ekipą. "Senatoriai" po 48 rungtynių turi 68 taškus. "Dallas Stars" nuo lyderio atsilieka dviem, o "Philadelphia Flyers" - penkiais taškais.

Trečiadienio rungtynių rezultatai."Washington Capitals" - "Carolina Hurricanes" 5:3"Tampa Bay Lightning" - "Montreal Canadiens" 2:2"Florida Panthers" - "Ottawa Senators" 1:2"Dallas Stars" - "Columbus Blue Jackets" 4:2"Edmonton Oilers" - "Detroit Red Wings" 4:3, po pratęsimo"Anaheim Mighty Ducks" - "Los Angeles Kings" 6:5"San Jose Sharks" - "New Jersey Devils" 4:5, po pratęsimo.