Dvidešimt pirmą pergalę 37-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" klubas, penktadienį namuose po baudinių serijos 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) palaužęs Bafalo "Sabres" komandą, kurioje lietuvis baigė praėjusį sezoną.

D. Zubrus šiame mače per 16 su puse žaidimo minutės (16:39) du kartus metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Svečiai pirmavo po Aleso Kotaliko įvarčio, tačiau trečiajame kėlinyje Mike`as Mottau išlygino rezultatą, o vienintelį baudinį tiksliai realizavo Zachas Parise.

Niu Džersio komanda su 45 taškais pirmauja Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje, o Bafalo (40 tšk.) ledo ritulininkai yra treti Rytų konferencijos Šiaurės Rytų pogrupyje.