Jau galima matyti ir rezultatus, pasak D. Varkulevičiaus, jaunimo verslumo atžvilgiu Lietuva jau lenkia nemažai valstybių, tai rodo Europos Sąjungos statistikos tarnybos duomenys.
„Mes esame viena iš labiausiai Europoje versliausią jaunimą turinti (valstybė, - red.past.) ir eurostatas mus palygino su švedais amžiaus grupėje 18-24 m., tai 65 proc. jaunuolių pasakė, kad jie norėtų užsiimti verslu, tuo tarpu mūsų kaimynai švedai – tik 22 proc. Tai reiškia, kad mes esame tris kartus verslesni už švedus. Tai rodo labai gerą tendenciją ir jaunimas supranta, kad norint pradėti daryti verslą, reikia sukaupti žinias ir pradėti jį daryti“, - tikino D. Varkulevičius.
Pašnekovo požiūriu, būsimųjų verslininkų sėkmę garantuojančio mokymosi būdo nėra, tačiau informacijos prieinamumas ir patirtis iš lūpų į lūpas duoda didžiausios naudos.
„Aš manyčiau, kad nėra recepto, kaip išugdyti gerą verslininką, bet yra įrankiai, kurie padeda. Tai pirmas dalykas – informacijos prieinamumas, antras dalykas – priėjimas prie verslininko patirties ir trečias įrankis – galimybė prieiti prie tam tikrų finansavimo šaltinių“
Dalyvauti verslumo savaitės renginiuose kviečiami moksleiviai, studentai, savo verslo idėjas jau realizuojantis jaunimas.