Ketvirtadienį Senojo žemyno stadionuose buvo žaidžiamos likusios UEFA Europos lygos atsakomosios šešioliktfinalio rungtynės.

Dirko Kuyto įvartis po kampinio galva „Anfield“ stadione 86-ą min. į Prahos „Sparta“ ekipos vartus atvėrė „Liverpool“ klubui duris į kitą turnyro etapą, mat prieš savaitę mačas Čekijoje baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

„Raudonieji“ aštuntfinalyje išmėgins jėgas su „Braga“ komanda, kuri rezultatu 2:0 atsirevanšavo mūsų kaimynams, Poznanės „Lech“ futbolininkams, už pralaimėjimą svečiuose minimaliu skirtumu 1-0.

Kitame etape išvysime ir turtingąjį „Man City“ klubą – savų žiūrovų akivaizdoje iškovoję pergalę solidžia persvara 3:0 anglai iš tolimesnių kovų dėl trofėjaus eliminavo Deivido Česnauskio Salonikų „Aris“ vienuolikę. Lietuvis rungtynėms registruotas nebuvo.

Iš trijų Rusijos ekipų šešioliktfinalio barjerą peržengė dvi – nepasisekė tik Kazanės „Rubin“ futbolininkams, kuriems kelią užkirto Enschedės „Twente“ komanda. Intriguojanti dvikova tarp Ispanijos ir Italijos („Villarreal“ - „Napoli“) baigėsi pasaulio čempionate laimėjusios šalies ekipos triumfu.

UEFA Europos lygos aštuntfinalio etapas prasidės kovo 10 dieną.

Rezultatai:

Sankt Peterburgo „Zenit“ 3 - 1 Berno „Young Boys“

(pirmas mačas 1 - 2, bendras rezultatas 4 - 3)

21' [0 - 1] A. Jemal, 41' [1 - 1] D. Lazovic, 52' [2 - 1] S. Semak, 76' [3 - 1] R. Shirokov

Leverkuzeno „Bayer“ 2 - 0 Charkovo „Metalist“

(pirmas mačas 4 - 0, bendras rezultatas 6 - 0)

47' [1 - 0] S. Rolfes, 70' [2 - 0] M. Ballack

„Liverpool“ 1 - 0 Prahos „Sparta“

(pirmas mačas 0 - 0, bendras rezultatas 1 - 0)

86' [1 - 0] D. Kuyt

Eindhoveno PSV 3 - 1 „Lille“

(pirmas mačas 2 - 2, bendras rezultatas 5 - 3)

22' [0 - 1] P.A. Frau, 55' [1 - 1] B. Dzsudzsak, 67' [2 - 1] J. Lens, 73' [3 - 1] Marcelo, 62' iš aikštės pašalintas P.A. Frau (PSV)

Maskvos „Spartak“ 1 - 1 „Basel“

(pirmas mačas 3 - 2, bendras rezultatas 4 - 3)

15' [0 - 1] S. Chipperfield, 90' [1 - 1] A. McGeady

Lisabonos „Sporting“ 2 - 2 Glazgo „Rangers“

(pirmas mačas 1 - 1, bendras rezultatas 3 - 3)

20' [0 - 1] E.H. Diouf, 42' [1 - 1] P. Mendes, 83' [2 - 1] Y. Djalo, 90' [2 - 2] M. Edu

Amsterdamo „Ajax“ 2 - 0 Briuselio „Anderlecht“

(pirmas mačas 3 - 0, bendras rezultatas 5 - 0)

11' [1 - 0] M. Sulejmani, 17' [2 - 0] M. Sulejmani

„Braga“ 2 - 0 Poznanės „Lech“

(pirmas mačas 0 - 1, bendras rezultatas 2 - 1)

8' [1 - 0] Alan, 36' [2 - 0] Lima, 87' iš aikštės pašalintas M. Kikut („Lech“)

Kijevo „Dinamo“ 4 - 0 Stambulo „Besiktas“

(pirmas mačas 4 - 1, bendras rezultatas 8 - 1)

3' [1 - 0] O. Vukojevic, 55' [2 - 0] A. Yarmolenk, 64' [3 - 0] O. Gusev, 74' [4 - 0] A. Shevchenko

Enschedės „Twente“ 2 - 2 Kazanės „Rubin“

(pirmas mačas 2 - 0, bendras rezultatas 4 - 2)

22' [0 - 1] C.D. Ansaldi, 24' [0 - 2] C. Noboa, 45' [1 - 2] T. Janssen, 47' [2 - 2] Douglas

„Man City“ 3 - 0 Salonikų „Aris“

(pirmas mačas 0 - 0, bendras rezultatas 3 - 0)

7' [1 - 0] E. Dzeko, 12' [2 - 0] E. Dzeko, 75' [3 - 0] Y. Toure

PSG 0 - 0 Borisovo BATE

(pirmas mačas 2 - 2, bendras rezultatas 2 - 2)

„Stuttgart“ 0 - 2 Lisabonos „Benfica“

(pirmas mačas 1 - 2, bendras rezultatas 1 - 4)

31' [0 - 1] E. Salvio, 78' [0 - 2] O. Cardozo, 90' iš aikštės pašalintas Z. Kuzmanovic („Stuttgart“)

„Villarreal“ 2 - 1 „Napoli“

(pirmas mačas 0 - 0, bendras rezultatas 2 - 1)

17' [0 - 1] M. Hamsik, 43' [1 - 1] Nilmar, 45' [2 - 2] G. Rossi