• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien paskelbtoje kalboje JK ministras pirmininkas Davidas Cameronas pranešė apie tai, jog vyriausybė pagaliau ėmėsi „griežtų priemonių“ prieš piktnaudžiautojus šalies imigracijos sistema, skelbia „London Evening Standard“.

REKLAMA
REKLAMA

Premjeras paragino į Britaniją pas artimuosius gyventi atvykstančius žmones mokėti anglų kalbą ir turėti pakankamai pinigų, kad galėtų savarankiškai išsilaikyti.

REKLAMA

Politikas pažymėjo, kad „vyriausybė suvokianti žmonių norą gyventi kartu su savo šeimomis“, tačiau reikalausianti, jog atvykstantieji į Britaniją pas čia anksčiau įsikūrusius artimuosius, „mokėtų anglų kalbą ir turėtų užtektinai resursų, reikalingų gyvenimui čia“, o taip pat, kad patys galėtų užsidirbti duonai, o ne reikalautų pašalpų.

REKLAMA
REKLAMA

D. Cameronas atskleidė, kad 2010 metais penktadalį visų, iš ne ES šalių imigravusių žmonių, sudarė pas artimuosius atvykstantys šeimos nariai. Anot statistikos, dauguma čia įsikūrusių imigrantų gyvena nepasiturimai – jų metinės pajamos nesiekia 20 tūkstančių svarų. Todėl, kai pas juos dar atvyksta kiti šeimos nariai, jų išlaikyti dirbantysis nebeišgali, ir naujieji atvykėliai tampa našta šalies pašalpų sistemai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Premjeras prasitarė, jog vyriausybė gali pradėti reikalauti kiekvieno atvykstančiojo įrodyti, jog jis sugebės pragyventi Britanijoje neprašydamas paramos iš valstybės. Svarstoma, kad tai galėtų būti užtikrinantys raštai iš artimųjų ir draugų, kuriais jie įsipareigotų finansiškai remti savo tautietį.

REKLAMA

Arba imigrantams bus pasiūlyta imti paskolą iš valstybės, kurią jie grąžintų įsitvirtinę ir radę darbą.

Kova su fiktyviomis vedybomis, kuomet tuokiamasi dėl leidimo gyventi Britanijoje, taip pat bus sugriežtinta. Norintys susituokti bus tikrinami, ar juos iš tiesų sieja stiprus ryšys, ar santuoka naudojama priedangai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų