Trečiąją pergalę NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalyje iškovojo Žydrūno Ilgausko Klivlendo „Cavaliers“ ekipa, kuri išvykoje 121:98 (24:21, 38:31, 37:24, 22:22) įveikė Čikagos „Bulls“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:1.

Ž. Ilgauskas aikštelėje pasirodė tik paskutiniame kėlinuke. Per 3 minutes lietuvis nė karto nemetė į krepšį, atkovojo vieną kamuolį ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Nugalėtojų gretose nesulaikomai rungtyniavo LeBronas Jamesas, kuris pelnė 37 taškus (6/9 tritaškių), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Antawnas Jamisonas pridėjo 24, Mo Williamsas 19, Anthony Parkeris – 12 taškų.

„Bulls“ ekipai Joakimas Noah (20 atkovotų kamuolių) ir Derrickas Rose'as pelnė po 21, o Luolas Dengas į savo sąskaitą įsirašė 16 taškų.

Penktosios šios serijos rungtynės antradienį vyks Klivlende. Jei jas laimės „Cavs“, jie žengs į Rytų konferencijos pusfinalį, kuriame susikaus su Bostono „Celtics“ ir Majamio „Heat“ poros nugalėtojais (serija 3:1).