Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalę įsirašė Mato Buzelio atstovaujama Čikagos „Bulls“ (1/1) ekipa, kuri išvykoje 133:122 (30:32, 33:32, 39:31, 31:27) patiesė Milvokio „Bucks“ (1/1) krepšininkus.

Čikagos ekipa prabėgus kelioms lemiamo kėlinio minutėms susikūrė praanšumą, kurį išlaikė iki mačo pabaigos.

M. Buzelis šiame mače rungtyniavo 9 minutes, o per jas pelnė 2 taškus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir 2 kartus prasižengė.

Milvokio klubui atstovaujantis Giannis Antetokounmpo pelnė 38 taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Čikagos komanda šiame mače buvo be Lonzo Ballo. Tiesa, pirmajame šio sezono namų mače gynėjas turėtų žengti į aikštę.

Daug prie „Bulls“ pergalės prisidėjo puikus pataikymas iš trijų taškų zonos – šiame mače Čikagos komanda realizavo 21 tritaškį iš 47 bandymų (45 proc.).

„Bulls“: Coby White’as 35 (7/13 trit.), Zacas LaVine’as 25 (5 atk. kam.), Nikola Vučevičius 22 (4/9 trit., 10 atk. kam.), Joshas Giddey 17 (9 rez. per.), Patrickas Williamsas 13, Jalenas Smithas 11 (3/5 trit.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 38 (11 atk. kam.), Damianas Lillardas 28 (8 rez. per.), Taureanas Prince’as 11 (8 atk. kam.), Gary Trentas 10, A.J.Greenas 9.