Neretai nutinka taip, kad skaitydami horoskopą ir jų jo prognozės nieko negalime pritaikyti sau. Tačiau taip yra dėl to, kad ne visiems paprasčiausiai bendros įžvalgos tinka ar yra pritaikomos.
„Dažnai klientai ir draugai manęs klausia, nes visiems smalsu, na kaip gi iš tiesų yra su tomis bendromis astrologinėmis prognozėmis? Kodėl vieniems jos labai atitinka, o kitiems – visai ne į temą?
Pirmiausia, noriu priminti, kad pati tiksliausia prognozė būna tada, kai žinote savo gimimo laiką nurodytą gimdymo namuose: tą gali užfiksuoti medikai, vyras ar kiti artimieji, dalyvavę gimdyme.
Tačiau net ir čia yra daug ginčų, kaip ir kada pradėti skaičiuoti žmogaus gimimą – vieni šaltiniai rekomenduoja fiksuoti laiką, kai naujagimis pirmą kartą pradeda verkti, kiti – kai nukerpama virkštelė, t. y. fiksuojamas galutinis atjungimas nuo motinos“, – paaiškina Vaiva.
Be to, anot astrologės, kiti šaltiniai rekomenduoja fiksuoti laiką, kuomet vos tik užgimsta vaiko galvutė.
„Kai kurios tautos iš vis skaičiuoja laiką nuo kūdikio pradėjimo. Kaip matome, vieningos nuomonės nėra, todėl mes skaičiuojame, kad gydytojų nurodytas laikas yra teisingas ir priimtinas“, – priduria ji.
Kas taip pat turi įtakos?
Savo asmeniniame „Facebook“ puslapyje „Vaivos patarimai“, astrologė taip pat toliau aiškina, kodėl bendros prognozės yra tinkamos ne visiems. Pasak Vaivos, svarbu yra žinoti ne tik tikslų gimimo laiką:
„Bendrose prognozėse imamas ženklo vidurys, kažkur apie 5-7 dieną, tad tie, kurie gimę panašiu metu, dažniausiai sako, kad jiems prognozė atitinka taip, lyg būtų jiems asmeniškai parašyta.
Ženklo pradžioje ir pabaigoje gimę nusivilia, nes jiems atitinka tik dalinai arba būna visai ne į temą. Kartais bendros prognozės būna padalintos į dekadas, tada viskas būna ženkliai tiksliau, daugiau atitikimų.
Metinės prognozės taip pat yra ne tokios tikslios ženklams, bet vis tiek bendros tendencijos išlieka ir jeigu astrologas ženklui prognozuoja gerus metus, jie daugiau mažiau tokie ir bus, na, o jei prognozė mažiau palanki – tokiais metais reikia būti atsargesniems, mažiau rizikuoti ir t. t.“