Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Milano „Olimpia“ klubas išvaistė solidų pranašumą Italijos pirmenybių pusfinalio serijos antrosiose rungtynėse ir atsidūrė ties bedugne.

Čempionų titulą ginanti Milano ekipa namie po pratęsimo 101:112 (21:20, 32:32, 28:18, 14:24, 6:17) nusileido Sasario „Banco Di Sardegna“ ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0:2.

M.Kuzminskas žaidė vos 9 minutes, per kurias pelnė 4 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit.) bei sugriebė 2 kamuolius.

Prasidėjus paskutinei minutei „Olimpia“ dar pirmavo 95:90, bet svečiai išplėšė pratęsimą, o jį pradėjo spurtu 14:0 ir pasiuntė „dizainerius“ į nokdauną.

Dabar serija keliasi į Sasarį, o „Olimpia“ turės laimėti tris mačus iš eilės.

Sasario klubui Achille Polonara pelnė 29, Dyshawnas Pierre’as 21, Stefano Gentile 15 taškų. Pasak gandų „Žalgirį“ dominantis Rashawnas Thomas surinko 14 (3/14 dvit., 1/4 trit., 5/8 baud.) ir atkovojo 17 kamuolių, iš kurių 10 puolime.

„Olimpia“ komandai Mike’as Jamesas pelnė 32 (1/6 dvit., 8/12 trit., 6/7 baud.), Vladimiras Micovas 21, Jamesas Nunnally 17 taškų.