Trečiadienį Vokietijos taurėje (DFB Pokal) buvo sužaisti likę du ketvirtfinalio mačai. Svarbiausia dvikova vyko tarp Vokietijos gigantų – Miuncheno „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“ klubų. Šį svarbų susitikimą rezultatu 1-0 laimėjo „Bayern“ klubas

Rungtynių pradžioje klubai rimtų progų nesukūrė, nes komandos puikiai gynėsi. Sužaidus daugiau nei 10 minučių, gerą progą turėjo „Bayern“ saugas Toni Kroosas, tačiau vokietis nesugebėjo pataikyti į vartus.

„Bayern“ taip pat vėliau atliko keletą smūgių, bet jie nebuvo labai tikslūs. Tuo metu Vokietijos čempionai „Borussia“ rimtų progų pirmajame kėlinyje nesukūrė ir darbo „Bayern“ vartininkas beveik neturėjo.

Iki pertraukos bavarai žaidė geriau. Gerus šansus turėjo tiek Javi Martinezas, tiek Arjenas Robbenas, bet jų pirmi smūgiai tikslo nepasiekė.

Visgi olandas 43 minutę išvedė „Bayern“ į priekį. A.Robbenas savo kairiąja koja atliko tobulą smūgį į „Borussia“ vartų kampą ir po pirmo kėlinio „Bayern“ turėjo vieno įvarčio pranašumą.

Antram kėlinyje „Borussia“ klubas žaidė kiek aktyviau, tačiau Manuelis Neueris žaidė patikimai ir jo įveikti svečiai iš Dortmundo nesugebėjo.

Sužaidus kiek daugiau nei valandą, „Bayern“ taip pat atliko keletą smūgių į vartus, tačiau „Borussia“ vartininkas irgi žaidė sėkmingai ir atlaikė pavojingus varžovų smūgius.

Iki pat kėlinio pabaigos abu klubai sukūrė dar ne vieną progą pasižymėti, tačiau įvarčių žiūrovai daugiau taip ir neišvydo, taigi „Bayern“ klubas iškovojęs minimalią pergalę pateko į Vokietijos taurės pusfinalį.

Kitame mače „Stuttgart“ klubas įveikė antros lygos atstovą „Bochum“ rezultatu 2-0 ir taip pat pateko į Vokietijos taurės pusfinalį.

Įvarčius favoritu laikytam „Stuttgart“ klubui įmušė etatiniai įvarčių mušėjai Christianas Gentneris ir Vedadas Ibisevičius.