Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo įspūdingą pergalę Eurolygoje. Žalgiriečiai antradienį svečiuose ant menčių paguldė galingąją „Barcelona“ komandą – 81:75 (24:21, 21:18, 17:15, 21:19).

Statistika

„Barcelona“: Adamas Hanga 19 (5/7 dvitaškių, 10 atkovotų kamuolių), Petteri Koponenas 13 (6 rezultatyvūs perdavimai), Kevinas Seraphinas 13 (5/7 dvit.), Pierre’as Oriola 10 (6 rez. perd.).

„Žalgiris“: Vasilije Micičius 20 (8/11 dvitaškių, 8 rezultatyvūs perdavimai), Kevinas Pangosas 16, Aaronas White’as 13 (6/7 dvit., 5 atkovoti kamuoliai).

Ketvirtasis kėlinys

Žalgiriečiai tvirtai kontroliavo situaciją ketvirtajame kėlinyje. 34-ąją minutę skirtumas tapo dviženkliu (70:60).

Trečiasis kėlinys

„Žalgirio“ pirmavo viso kėlinio metu. „Barcelona“ priartėjo (46:48, 48:50), bet po ketvirčio Lietuvos čempionai buvo priekyje 62:54.

Antrasis kėlinys

Nors „Barca“ buvo sumažinusi deficitą (32:33), žalgiriečiai po dviejų kėlinių pirmavo 45:39.

Svečių pranašumą tritaškiu padidino K. Pangosas (27:21). Vėliau persvara pasiekė ir rekordą – 31:24.

Pirmasis kėlinys

Vėliau atkarpą 5:0 surengė žalgiriečiai (19:14). Jie laimėjo ir kėlinį – 24:21.

Pirmuosius mačo taškus pelnė B. Daviesas (2:0). Šeimininkai į tai atsakė penkiais be atsako (5:2).

Kauniečiai rungtynes pradėjo netradiciniu starto penketu. Jame šįkart buvo Vasilije Micičius, Kevinas Pangosas, Artūras Milaknis, Paulius Jankūnas ir Brandonas Daviesas.