Ispanijos Karaliaus taurėje („Copa Del Rey„) buvo sužaistos dvi likusios atsakomosios šešioliktfinalio rungtynės. Vieneriose iš jų „Barcelona“ net 9-0 „nušlavė„ trečios lygos „Hospitalet“ ekipa.

Po du įvarčius Ispanijos, Europos ir Pasaulio čempionams pelnė Thiago Alcantara, Cristianas Herrera Tello ir Isaacas Cuenca, o po kartą pasižymėjo Pedro Rodriguezas, Andress Iniesta i Xavi.

Priminsime, jog pirmosios rungtynės tarp šių ekipų baigėsi minimalia katalonų ekipos pergale rezultatu 1-0, tad bendru rezultatu trečiosios Ispanijos lygos klubas buvo pažemintas net 0-10.

Tiesa, džiaugsmą šiek tiek pritempdė A. Iniestos trauma. Kelį susižeidęs puolėjas, anot katalonų, bus priverstas praleisti be kamuolio maždaug 15 dienų.

Andresas Iniesta (nuotr. SCANPIX)Andresas Iniesta (nuotr. SCANPIX)

Kitose varžybose susitiko „Valencia„ ir „Cadiz“ vienuolikės. Pirmasis susitikimas tarp šių komandų buvo pasibaigęs lygiosiomis 0-0, tad „Los Che" namuose siekė tik pergales ir tai įvykdė - varžovas įveiktas rezultatu 4-0.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Victoras Ruizas, Jonasas, Roberto Soldado ir Everas Banega.

Rezultatai:

„Barcelona„ 9 - 0 „Hospitalet“

(Pirmas mačas 1-0, bendras rezultatas 10-0)

12' [1 - 0] Pedro Rodriguez (11 m.)

19' [2 - 0] Andres Iniesta

23' [3 - 0] Thiago Alcantara

36' [4 - 0] Xavi Hernandez

43' [5 - 0] Cristian Herrera Tello

49' [6 - 0] Isaac Cuenca

55' [7 - 0] Thiago Alcantara (11 m.)

64' [8 - 0] Cristian Herrera Tello

81' [9 - 0] Isaac Cuenca

„Valencia„ 4 - 0 „Cadiz“

(Pirmas mačas 0-0, bendras rezultatas 4-0)

5' [1 - 0] Victor Ruiz

28' [2 - 0] Jonas

41' [3 - 0] Roberto Soldado

68' [4 - 0] Ever Banega