Lietuvos delegacija gyvens viename name su estais, rumunais ir lenkais. Sportininkai įsikurs erdviuose, 3-4 kambarių butuose su bendra svetaine, kambariuose gyvens po 2-3 žmones. Kiekvienas atvykęs kambaryje randa lauknešėlį su būtiniausiomis higienos priemonėmis ir sužino, kad išvažiuodamas lauktuvių galės parsivežti spalvingą lovos užtiesalą. Kaimelyje veikia sporto klubas, baseinas ir dvi valgyklos.
Mažesnėje jų –nacionaliniai patiekalai iš kurių mums žinomas tik plovas, vietinių patiekalų pavadinimai lietuviams labai sunkiai įsimenami. Laisvalaikiui įrengtos poilsio zonos, čia galima įgriūti į sėdmaišį, pažiūrėti televizorių, pažaisti kompiuterinį žaidimą ar išgerti kavos su kolegomis. Žaidynių suvenyrų parduotuvė veikia čia pat, o prireikus kaimelio grožio salone galima pasidaryti naują šukuoseną.
Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, kaip ir kiti komitetai, turi savo būstinę su darbo erdve, susitikimų kambariu ir trimis medikų kabinetais. Čia nuolatos dirba LTOK darbuotojai: misijos vadovas Einius Petkus, jo pavaduotojos Lina Vaisetaitė, Vita Balsytė ir atstovė spaudai Goda Smilingytė. Jiems talkina labai paslaugūs ir geranoriški savanoriai.
„Šiandien į Baku senamiestį atkeliaus žaidynių deglas, rytoj atsidaro baidarininkų ir kanojininkų kaimelis, poryt vyksiančioje sportininkų sutikimo šventėje dalyvaus Europos olimpinių komitetų prezidentas Patrick Hickey. Šiąnakt atvyksta mūsų imtynininkai ir boksininkai, juos pasitiksime oro uoste, tad nors žaidynės neprasidėjo, misijai veiklos netrūksta“, - pasakoja Einius Petkus.
Atvykstančius sportininkus oro uoste pirmiausiai pasitinka žaidynių organizatoriai, sutvarko akreditacijas, pasirūpina bagažu ir palydi į autobusą, kuris atveža juos į kaimelį. Vietoje atletus pasitiks misijos atstovai, palydės į kambarius ir aprodys kaimelį.