Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato, kurio prizų fondą sudaro 15,26 mln. eurų, moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje pergales iškovojo bei į pusfinalį iškopė dvi serbės.

Ketvirtoji turnyro raketė 22 metų Jelena Jankovič antradienį 6:3, 7:5 nugalėjo šeštąją pagal skirstymą aštuoniolikmetę čekę Nicolę Vaidišovą bei pusfinalyje susitiks su nugalėtojos titulą ginančia favorite belge Justine Henin arba aštuntąja pagal reitingą amerikiete Serena Williams.

Septintoji turnyro raketė devyniolikmetė Ana Ivanovič per pusantros valandos antradienį 6:0, 3:6, 6:1 įveikė trečiąją pagal skirstymą praėjusio sezono šio turnyro finalininkę 21-erių metų rusę Svetlaną Kuznecovą.

Pusfinalyje Serbijos tenisininkės varžove bus dar viena Rusijos atstovė - antroji pagal reitingą Marija Šarapova arba devintoji turnyro raketė Ana Čakvetadzė.