Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Manau, kad kažkas per daug bezda. o bezda daugiausiai tie kas daugiausiai suvartoja
Manau, kaip visada straipsnyje gerokai perdėta, tarsi mėginimas įbauginti skaitytojus
Sylant klimatui, tirpsta ir Sibiro ledai, kuriuose yra daug metano duju.Ten amzino isalo zeme, bet viskas keiciasi.
Bet jug galvijų ir žmonių skaičius tikrai nėra ta pateisinanti priežastis, kad pramonė ir automobiliai galėtų toliau sau teršti viską aplinkui.
Galų gale suvertus visą š.dą gyvuliukams, tik nusiplaunam rankas, o problema tai pasilieka nespręsta; jei tiksliau, ir greitas, ir sprendimas visiškai utopiški ir neįmanomi prie turimų sąlygų, todėl kaltė krenta tiems, kas negali apsiginti, lieka ir tas pats išmetamas CO2 kiekis, kurį, lyginant su metanu yra rimtų svertų kaip sureguliuoti bent 7 skirtingais politiniais būdais (CO2 kvotos tik vienas iš jų).
O apskritai, nusibodo tas bejėgiškumas - kaltos kiaulių fermos, gyventojų skaičius, ar kad klimato sąlygos svyruoja be žmonių įsikišimo. Tai yra Nesąmonė. Užtenka prisiminti ozono sluoksnį - jei nebūtų drastiškai atsisakyta freono, dabar būtume galėję apsiniaukusią dieną degintis ir nešioti akinius su UV apsauga ir teptis apsauginiais kremais žiemą.

Žmogus jau pridirbo daug, o ryškiausias galios pavyzdys "Great Pacific Garbage Patch" (wikipedia) - dabar jau turi pavadinimą. Dar lrytas vasarą rašė apie šiukšlyno plotą, kuriam perplaukti reikia 11 dienų, prie 20km/h - tai šimtai kilometrų.
Jau seniai protingi mokslininkai perspėjo, kad žymiai augs metano kiekis atmosferoje dėl didėjančio galvijų skaičiaus ir tai yra pagrindinis faktorius klimato atšilimui, o ne automobilių ir pramonės CO2 (dėl kurio garsiai virkauja ES "žalieji" taip pat ir protine prasme politikai). O galvijų skaičius didėja dėl sparčiai augančio gyventojų skaičiaus Kinijoje, Indijoje, kitose Azijos šalyse ir Lotynų Amerikoje. Čia yra platūs dirvonai tiems "politikams" pasireikšti - galėtų pabandyti tą augimą mažinti.
viskas p..ui svarbu kol as gyvensiu kad nebutu staigiu pokyciu o paskui nors ir ta pacia diena tegu sprgsta:D
žemėje ir be žmonių įsikišimo buvo ledynmečių ir atšilimo periodų. o mokslininkai dar daug dalykų negali įrodyti, tik kuria prieštaringas hipotezes. šiaip ar taip, žmonės neblogai sugeba prisitaikyti prie aplinkos pokyčių. nors, tikėtina, kad anksčiau ar vėliau išnyksime, kaip kadaise dinozaurai ir kitos rūšys...
ar negali paleisi i atmosfera kelis milijonus kubiniu metrus (kiek reikia) to OH ir normalizuoti padėti.
Reikia mažiau obuolių balgyti
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų