Visų pirma, prezidento Jeviero Milei mylimoji Fatima Florez parodijuoja Argentinos viceprezidentę Cristiną Fernández. Šis jos vaidmuo susilaukė didelio populiarumo.
„Niekada nemaniau, kad politikų vaizdavimas man atneš tiek daug šlovės bei Martín Fierro apdovanojimą (aukščiausias vietos televizijos apdovanojimas). Tai kiekvieno aktoriaus svajonė, o man pavyko ją išpildyti dėl Cristinos personažo“, – 2014 m. ji sakė CNN.
Kviečia atlikti parodijas net interviu metu
Net ir tada, kai ją kviečia į interviu televizijoje, įprasta, kad jos paprašo atlikti keletą parodijų, ir ji be kaukių ar specialių drabužių, sugeba įkūnyti daugiau nei dvidešimt personažų.
Fátima įkūnijo nuo aktorių ir Argentinos televizijos laidų vedėjų, tokių kaip Susana Giménez, Mirtha Legrand, Moria Casán ir Nacha Guevara, iki politikų, tokių kaip dabartinė Argentinos viceprezidentė Mirtha Legrand, Moria Casán ir Nacha Guevara, dabartinė viceprezidentė, buvusi Buenos Airių gubernatorė María Eugenia Vidal ir buvusi deputatė Elisa Carrió, ir net tarptautinių veikėjų, tokių kaip Madonna, Shakira, Paulina Rubio ir Xuxa, ir daugelio kitų.
„Reikia daug tyrinėti, susikaupti, žiūrėti milijonus vaizdo įrašų, kad iš tiesų pavyktų perteikti personažo sielą, psichologiją. Taip pat labai svarbi balso spalva, gestai, judesiai, nes tai sukuria visą personažą“, – aiškino ji 2016 m. interviu CNN.
Tikrasis vardas yra kitoks
Fátima yra jos sceninis vardas, o tikrasis – María Eugenia. 42-ejų moteris užaugo Olivos rajone Argentinos sostinės pakraštyje, kur įsikūrusi prezidento rezidencija.
Daugelyje interviu ji yra sakiusi, kad pseudonimą pasirinko pasiūlius buvusiam vyrui Norberto Marcosui, su kuriuo susipažino Peru, kai 2001 m. išvyko dirbti. Jis iki šių metų pradžios buvo ir ilgametis jos prodiuseris.
Po 22 metų įvykęs jos išsiskyrimas metų pradžioje buvo aptarinėjamas Argentinos pramoginėse programose ir portaluose, kaip ir jos naujas romanas su išrinktuoju prezidentu.
Netikėti ir neįprasti santykiai
Praėjus savaitei po rugpjūčio 13 d. pirminių rinkimų paaiškėjo, kad daugiausiai balsų surinkęs kandidatas, dešinysis populistas Javieras Milei, užmezgė santykius su F. Flórez.
Nors viduryje rinkimų kampanijos prasidėjęs romanas sukėlė įtarimų, tačiau jie nepasidavė tokioms spekuliacijoms.
Anot Fátimos, kuri visada laikėsi nuošalyje dėl savo asmeninio gyvenimo, susitikimas su J. Milei įvyko 2022 m. gruodį.
View this post on InstagramREKLAMA
Pasak Milei, santykiai prasidėjo po kelių mėnesių, kai ji jau buvo išsiskyrusi.
Į tą pačią laidą kaip svečiai jie sugrįžo šių metų spalį, likus 15 dienų iki visuotinių rinkimų, ir tai buvo jų pirmasis viešas pasirodymas kartu.
Po šio romano J. Milei, išgarsėjęs kaip ekscentriškas įvairių aktualijų laidų dalyvis, grįžo į pramogines laidas ir portalus, taip pat į politikos ir aktualijų laidas.
Nuo tada, kai tapo žinoma apie jų santykius, jie retai kada buvo matomi kartu. Spalio pradžioje jis atvažiavo jos palaikyti į Tinelli laidą, kurioje ji dalyvavo.
Kai tiesioginės transliacijos metu laidos vedėja priėjo prie jo pasisveikinti, jis atsisakė išlipti iš automobilio ir stengėsi išvengti atsakymų į klausimus.
Vėliau F. Flórez sėdėjo pirmoje eilėje per jo spalio mėn. visuotinių rinkimų kampanijos uždarymą ir rinkimų naktį, tačiau nedalyvavo prezidento debatuose ar jo kampanijos renginiuose.
Prieš kelias dienas ji taip pat paneigė, kad santykiai nutrūko, kaip spėliota kai kuriose pramoginėse laidose.
Dabar, kai J. Milei buvo išrinktas Argentinos prezidentu, F. Flórez taps pirmąja ponia ir galės gyventi Olivos prezidento rezidencijoje, tame pačiame name, kuriame anksčiau 12 metų gyveno tikroji Cristina Fernández de Kirchner: iš pradžių kaip pirmoji ponia 2003-2007 m., o paskui kaip prezidentė iki 2015 m.
Apie J. Milei
Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Argentinos prezidento rinkimuose sekmadienį pergalę iškovojo libertaras Javieras Milei, pažadėjęs sustabdyti dešimtmečius trunkantį ekonomikos nuosmukį šalyje, kur infliacija siekia triženklį skaičių.
„Anarchokapitalistu“ save vadinantis politikas padarė milžinišką perversmą ir išstūmė populistinę peronistų koaliciją, ilgą laiką dominavusią Argentinos politikoje.
Surinkęs 55,7 proc. balsų, J. Milei aplenkė savo varžovą, ekonomikos ministrą Sergio Massą, už kurį balsavo 44 proc. rinkėjų, ir netrukus pripažino pralaimėjimą antrajame prezidento rinkimų ture.
„Šiandien prasideda Argentinos atstatymas. Šiandien prasideda Argentinos nuosmukio pabaiga“, – sekmadienį sakydamas pergalės kalbą teigė J. Millei.
„Dekadanso modelis baigėsi. Kelio atgal nebėra“, – pridūrė jis.
Trečiąją pagal dydį Lotynų Amerikos ekonomiką jau kelis dešimtmečius krečia krizės. Ją lėmė Argentinos vyriausybė, besinaudojanti milžiniškomis socialinėmis garantijomis, spausdinanti pinigus išlaidoms finansuoti, didinanti infliaciją ir smarkiai skolindamasi, o vėliau negrąžinanti skolos.
Argentinoje griežtai kontroliuojama galimybė gauti JAV dolerių, todėl sparčiai klesti juodoji rinka, o analitikai įspėja apie peso nuvertėjimą.
„Nėra vietos laipsniškumui (...) ar pusinėms priemonėms“, – nurodė J. Milei.
Vienas iš pagrindinių J. Milei tikslų – atsisakyti silpnėjančio peso ir pakeisti jį JAV doleriu, taip pat panaikinti centrinį banką, siekiant išspręsti Argentinos infliacijos problemą.
Tačiau analitikai įspėja, kad šalis turi per mažai dolerio atsargų, kad šis žingsnis būtų įgyvendintas artimiausiu metu.