Pristatomas 3D žmogaus kūno modelis palengvina pradinius ligų identifikavimo procesus – asmuo turi galimybę greitai ir patogiai, jausdamas negalavimus tam tikrose kūno vietose, naudodamasis 3D žmogumi, pasiskaityti, kokias ligas, vitaminų ar mikroelementų trūkumą gali reikšti juntami simptomai. Neįtikėtina ir tai, kad modernus tyrimų įrankis nedelsiant parinks gydytojų sudarytas tyrimų programas, kurių atsakymai leis interpretuoti galimų negalavimų priežastis.
„Antėja laboratorija’’ šeimos gydytoja Jūratė Karpovienė pasakoja, jog neretai patiems pacientams sunku įvardinti jaučiamus simptomus ar parinkti tinkamus terminus negalavimams apibūdinti, todėl tokiais atvejais 3D žmogaus kūno modelis nepamainoma pagalba, padedanti savarankiškai susigaudyti kūno siunčiamuose signaluose.
„Tiesa, jog žmonėms kartais pritrūksta žodžių nupasakojant jaučiamus simptomus, kartais net sunku susigaudyti, kurią tiksliai kūno vietą skauda ir kaip tai gali būti susiję su kitais sveikatos sutrikimais. Pavyzdžiui, retas pacientas pagalvos, kad svorio kritimas galėtų būti susijęs su apsunkintu kvėpavimu ir tokiu atveju internete, pradėjęs paiešką apie juntamus simptomus, prisiskaitys klaidingos informacijos. Tam, kad taip nenutiktų, pacientams siūlome pasinaudoti mūsų sukurtu 3D žmogaus kūno modeliu, kuris padės lengviau susigaudyti savo kūno pojūčiuose“, – sako šeimos gydytoja.
Išbandyti galite jau dabar neišėję iš namų
Šis interaktyvus ligų diagnostikos įrankis, kurį galite rasti www.anteja.lt, prieinamas kiekvienam, o naudotis juo itin paprasta. 3D žmogaus kūno modelį galite ne tik sukioti 360 laipsnių kampu, bet ir paspaudus tam tikrą kūno organą, gauti informaciją apie jo atliekamas funkcijas, galimas ligas ir jų simptomus.
„3D žmogaus kūno modelis gali atpažinti apie 19 žmogaus organų. Paspaudus ant pasirinkto organo šalia maketo pateikiama susisteminta informacija apie organo atliekamas funkcijas, galimus simptomus ir dažniausiai pasitaikančias ligas. Pacientas, susipažinęs su informacija, jau gali palyginti, ar tai sutampa su jo juntamais negalavimais ir iš karto matyti, kokios profilaktinės ir diagnostinės tyrimų programos jam rekomenduojamos“, – aiškina Jūratė Karpovienė ir priduria, kad jau dabar pastebima šio inovatyvaus sprendimo nauda pacientams. Pastarieji dažniau ateina tikslingai žinodami savo negalavimus bei lengviau įvardina, kokių tyrimų programų nori.
„Žinoma, prieš atliekant pacientui tyrimus, mūsų laboratorijos specialistai visada dar kartą pasitaria, ar tikrai teisingai žmogus suprato savo simptomus ir ar tikrai reikalingi būtent šie tyrimai. Bet kuriuo atveju, mūsų personalas parekomenduoja tinkamiausius tyrimų variantus“, – pabrėžia pašnekovė.
Profilaktika – galimybė ligoms užbėgti už akių
Gydytojų komandą stiprinančiame „Antėja laboratorija“ tinkle sveikatos priežiūros paslaugas teikia įvairių sričių specialistai: nuo šeimos gydytojų iki gydytojų-specialistų, kurie gali interpretuoti įvairius tyrimų rezultatų pokyčius, diagnozuoti susirgimus bei skirti gydymą. Negana to, gyventojai, prisirašę pas „Antėja laboratorija“ šeimos gydytojus gali gauti visas nemokamas, pagal TLK priklausančias paslaugas.
Šeimos gydytoja Jūratė Karpovienė primena, kad svarbu tikrintis sveikatą ir profilaktiškai. Pirminiai kraujo tyrimai yra reikalingi norint įvertinti bendrą organizmo veiklą, nepaisant to, ar žmogų kamuoja sveikatos negalavimai, ar jaučiamasi visiškai sveikai. Be to, profilaktiniai kraujo tyrimai leidžia laiku pastebėti sveikatos problemas, o ateityje matyti organizmo pokyčius ir gresiančius pavojus bei kokių papildomų tyrimų gali prireikti, norint nustatyti ligą.
Visi norintys „Antėja laboratorija“ tinkle atlikti profilaktinius ar diagnostinius tyrimus, pasiskiepyti, pasikonsultuoti su gydytoju gali tai padaryti 6-iose klinikose ir 38-iuose procedūrų kabinetuose, įsikūrusiuose net 26-iuose Lietuvos miestuose. Daugiau sužinoti apie atliekamus tyrimus, kitas teikiamas paslaugas bei išbandyti 3D žmogaus kūno modelį galite čia.