Anglijos „Premier“ lygoje sužaisti net 8 susitikimai. Pergales šventė visos keturios favoritės: „Chelsea“, „Liverpool“, „Manchester United“ ir „Manchester City“.

23

Čempionato lyderis Londono „Chelsea“ klubas 1:0 išvykoje palaužė „Sunerland“ vienuolikę, išsaugojo pirmąją vietą ir atotrūkį nuo antroj vietoje žengiančio „Arsenal“ padidino iki 6 taškų. Įvartį pelnė Cescas Fabregas.

„Liverpool“ ekipa net 3:0 susitvarkė su „Middlesbrough“. Įvarčius mušė Adamas Lallana (29` ir 68`) ir Divockas Origi (60`). Pagal taškus Liverpulio klubas susilygino su antroje vietoje esančiais „gunneriais“.

„Manchester City“ po dviejų iš eilės pralaimėjimų šventė pergalę 2:0 prieš „Watford“. Pirmąjį įvartį pelnė Pablo Zabaleta (33`), o pergalę užtikrino Davidas Silva (86`).

„Manchester United“ klubas 1:2 išvykoje nugalėjo „Crystal Palace“ ekipą. Įvartį „raudoniesiems velniams“ pelnė Paulis Pogba (45`), o pusiausvyrą atstatė Jamesas McArthuras (67`). Vis dėlto pergalę išplėšė Zlatanas Ibrahimovičius (88`).

Penktoje vietoje žengiantis „Tottenham Hotspur“ namuose 3:0 susitvarkė su „Hull City“. Susitikime pasižymėjo Christianas Eriksenas (14` ir 63`) ir Victoras Wanyama (73`).

„West Ham“ ekipa namuose 1:0 nugalėjo „Burnley“. Įvartį 45-ąją minutę pelnė Markas Noble`as.

Be įvarčių 0:0 baigėsi rungtynės tarp „Stoke City“ ir „Southampton“ futbolininkų. Raudoną kortelę prieš save jau 24-ąją minutę išvydo „Stoke City“ futbolininkas Marko Arnautovičius.

„West bromwich Albion“ 3:1 sumušė „Swansea City“ ekipą. „Hat-tricką“ mušė Jose Salomonas Rondonas (50`, 61` ir 63`). Paguodos įvartį pelnė Wayne`as Routledge`as (78`).