Tėvynės Sąjungos nariai be jokio realaus pagrindo, tik dėl politinių tikslų yra tampomi po prokuratūrą ir teismus. Dabar puolamas Arvydas Vidžiūnas, anksčiau buvo pradėtas puolimas prieš partijos narius R. Didžioką, A. Bartulį ir S. Kaktį dėl ,,Mažeikių naftos" bylos.
Kaip rodo "Mažeikių naftos" byla, prokuratūra ją formulavo be realaus pagrindo, subliuškus išpopuliarintiems kaltinimams dėl milijardinės žalos. Ir tik dėl to formulavo bylą, kad nesugebėjo atsispirti dar Rolando Pakso suformuluotai politinei konjunktūrai "Mažeikių naftos" klausimu.
Tėvynės sąjunga visame tame puolime prieš savo narį Arvydą Vidžiūną yra nustebusi dėl kaltinimų korupcija, įstatymus priimant dabartiniame Seime. TS frakcija, turėdama tik 9 narius, yra visiškai nepajėgi pakeisti valdančiosios daugumos nuostatas, priimant vieną ar kitą įstatymą. Visos A. Vidžiūnui reiškiamos kaltinimų aplinkybės, kai kaltinimai yra reiškiami dėl tariamų prasižengimų 2002 m., kelia esminį klausimą: kodėl visa tai yra paviešinama tik dabar. TS niekada nesileido ir nesileis korupciškai įtakojama, tačiau mato daugybę problemų partijų finansavimo tvarkoje ir įstatymuose, į ką ne vieną kartą siūlė atkreipti dėmesį. TS frakcija tuo pačiu ragina teisėsaugos institucijas įvertinti ir savo veiklos pažeidžiamumą ir prašo atsakyti sau patiems į klausimą, kas jas verčia šiandien elgtis taip, kaip buvo numatyta "Strekoza" plane, kuriame buvo planuojama partijas kompromituoti tariamos korupcijos istorijomis. Noriu priminti, kad apkaltos metu Rolandas Paksas yra grasinęs, jog iš partijų, remiančių apkaltą, nepaliks akmens ant akmens.
Mes nebijome dar vieno puolimo prieš mūsų narį, tačiau gailimės teisėsaugos pareigūnų, kurie, gal ir patys nesuvokdami, yra įtraukiami į didelius politinius žaidimus, kurie yra naudingi ne Lietuvai. Todėl mes primygtinai siūlome, prašome ir reikalaujame teisinį tyrimą dėl kaltinimų Seimo nariams atlikti nedelsiant ir kaip įmanoma trumpiausiu laiku. Rinkimai turi įvykti laisvi, be teisėsaugos dalyvavimo juose.
Antra, raginu valdančiąją koaliciją prisiimti atsakomybę ne tik už ekonominę situaciją valstybėje, bet ir už tai, kad "Strekoza" planai Lietuvoje nebūtų taip lengvai įgyvendinami. Ir jeigu paaiškės, kad "Strekoza" planų įgyvendinimui yra naudojamasi teisėsauga, jai pačiai nežinant ar to nesuvokiant, turi būti imtasi pačių ryžtingiausių priemonių.
Ir paskutinis dalykas. Kreipiuosi ne tik į politines partijas, bet ir į žiniasklaidą bei į pilietiškąjį Lietuvos verslą: nedelsiant pasiekime susitarimą dėl rinkiminių kampanijų skaidrumo ir taip išlaisvinkime Lietuvą nuo "Strekoza" planų sėkmingo įgyvendinimo.
"Omni Laiko" redakcijos nuomonė nebūtinai sutampa su politikų pareikštomis mintimis.