„SMScredit.lt“ A lygos čempionai Vilniaus MFD „Žalgirio“ futbolininkai sezoną pradėjo pergalę. Sostinės klubas pirmose sezono rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Šiaulių“ ekipą. Aikštėje dominavę „žalgiriečiai“ galėjo pasižymėti ir daugiau kartų, tačiau vilniečiai neišnaudojo savo progų.

Mačą geriau pradėjo šalies čempionai. Jau 6-ą minutę Algis Jankauskas smūgiuoja galva, tačiau kamuolys lekia virš vartų. Po minutės aikštės viduryje suklysta Deividas Šemberas, tačiau „Šiauliai“ nesugeba pasinaudoti varžovų suteikta proga.

Kairėje aikštės pusėje vis geriau jaučiasi „Žalgirio“ legionierius Jakubas Wilkas. Sykį pabandęs laimę pats, 15 minutę jis atlieka pavojingą perdavimą, o Serge Komla Nyuiadzi smūgį atremia vartininkas.

16-ą minutę krenta pirmasis rungtynių įvartis. Ramūnas Radavičius iš kairės pusės atlieka perdavimą ir Artūras Žulpa galva pasiunčia kamuolį į vartus. Tai pirmasis A.Žulpos įvartis vilkint „Žalgirio“ marškinėlius.

Kėlinio viduryje iniciatyvą perima „Šiauliai“. Galimybę pasižymėti turi Niko Tokičius ir Mindaugas Strauka. 26-ąją minutę rezultatas tampa lygus. Stjepanas Babičius atlieka puikų perdavimą ir Niko Tokičius išlygina rezultatą. Dar po šešių minučių N.Tokičius galėjo pelnyti antrąjį savo įvartį, tačiau jis suklumpa baudos aikštelėje.

34-ąją minutę Serge Komla Nyuiadzi skersuoja kamuolį į baudos aikštelę, tačiau jo nepasiekia Jakubas Wilkas. Baigiantis pirmajam kėliniui „Žalgiris“ išsiveržia į priekį. Deividas Šemberas atlieka puikų perdavimą, o Serge Komla Nyuiadzi pergudrauja vartininką ir pelno įvartį.

Antrą kėlinį aktyviau pradeda „Žalgiris“. Galimybę pasižymėti turi Ramūnas Radavičius, tačiau kamuolys lekia virš vartų. 56-ąją minutę tas pats Radavičius kelia kamuolį į baudos aikštelę, o Linas Pilibaitis puikiu smūgiu galva nuginkluoja „Šiaulių“ vartininką.

66-ąją minutę progą pasižymėti turėjo brazilas Andrezinho, tačiau „Žalgirio“ legionierius smūgiavo šalia vartų. 71-ąją minutę A.Žulpa atlieka perdavimą, o Andriaus Veličkos smūgį sulaiko vartininkas.

75-ąją minutę dar vieną puikų perdavimą atlieka D.Šemberas, Andro Švrljuga pelno įvartį, tačiau teisėjas užfiksuoja nuošalę. Kitoje atakoje, baudos aikštelėje, griūna „Šiaulių“ žaidėjas Edvinas Jasaitis, tačiau teisėjas tyli. 80-ąją minutę tolimą smūgį atlieka „žalgirietis“ Linas Pilibaitis, netrukus į vartus muša Jakubas Wilkas, o kamuolys pataiko į skersinį.

Vilniaus MFD „Žalgiris“ – Šiaulių „Šiauliai“ 3:1 (2:1)

„Žalgiris“: Armantas Vitkauskas, Georgas Freidgeimas, Ramūnas Radavičius, Artūras Žulpa, Andro Švrljuga, Jakubas Wilkas, Linas Pilibaitis, Andre Francisco Williams Rocha da Silva (72 min. Artakas Yedigaryanas), Deividas Šemberas, Serge Komla Nyuiadzis (88 min. Eivinas Zagurskas), Andreou Kristis (63min. Andrius Velička)

„Šiauliai“: Ignas Plūkas, Edvardas Pšelenskis, Justas Raziūnas, Edvardas Gaurilovas (74 min. Vytas Gašpuitis), Modestas Vorobjovas, Mindaugas Strauka, Stjepanas Babičius, Edvinas Jasaitis, Aivaras Renusas, Niko Tokičius, Yamadou Keita (66 min. Rokas Gedminas)

Įvarčiai: Artūras Žulpa (16 min.), Niko Tokič (26 min.), Serge Komla Nyuiadzi (45 min.), Linas Pilibaitis (56 min.)

Geltonos kortelės: Stjepan Babič (36 min.), Ramūnas Radavičius (61 min.)

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos "Atlantas" 1 1 0 0 6:0 3

2. Vilniaus MFD "Žalgiris" 1 1 0 0 3:1 3

3. Pakruojo "Kruoja" 1 1 0 0 2:1 3

4. Gargždų "Banga" 1 1 0 0 1:0 3

5. "Klaipėdos granitas" 0 0 0 0 0:0 0

6. Trakų "Trakai" 0 0 0 0 0:0 0

7. Panevėžio "Ekranas" 1 0 0 1 1:2 0

8. Marijampolės "Sūduva" 1 0 0 1 0:1 0