„SMScredit.lt A lygos“ lyderis Vilniaus „Žalgiris“ iškovojo šeštą pergalę iš eilės ir nesuteikė galimybės varžovams 18-ajame ture prie savęs priartėti. Sostinės futbolininkai namuose 2:0 nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“.

Triuškinamų pergalių seriją „SMScredit.lt A lygoje“ pažėręs „Žalgiris“ šįsyk rungtynes pradėjo gana atsargiai. Pirmą kartą marijampoliečių gynyba buvo patikrinta 5-ąją minutę, bet po Kamilio Bilinskio smūgio galva kamuolys nuskriejo virš skersinio.

Kėliniui įpusėjus įsidrąsino ir „Sūduva“. Pradžioje progą turėjo, bet į kamuolį nepataikė Muhammadas Kdouh, vėliau pavojingą reidą į baudos aikštelės prieigas atliko Valentinas Baranovskis.

Iniciatyvą „Žalgiris“ perėmė sužaidus maždaug pusvalandį. Po pavojingo K.Bilinskio smūgio kamuolys skriejo pro šalį, puolėjas iš Lenkijos dar porą kartų kėlė grėsmę varžovų vartams, o 36-ąją min. krito įvartis. Po K.Bilinskio smūgio kamuolį atmušė „Sūduvos“ vartininkas Pavelas Davidovas, į kovą įsijungė vilniečių saugas Jakubas Wilkas, o epizodo pabaiga tapo Pavelo Komolovo smūgis į tuščius vartus.

Kėlinio pabaigoje „Žalgiris“ pabandė dar labiau prispausti varžovus, bet nei K.Bilinskiui, nei Artūrui Žulpai įmušti nepavyko. Ilsėtis komandos išėjo sostinės komandai pirmaujant 1:0.

Antrajame kėlinyje „SMScredit.lt A lygos“ lyderiai tvirtai kontroliavo situaciją ir greitai padidino skirtumą. 52-ąją min. „Žalgiris“ dukart iš eilės gavo progą mušti baudos smūgius, o antrasis baigėsi įvarčiu – kamuolį į tinklą pasiuntė J.Wilkas.

Bene vienintelę realią progą sušvelninti skirtumą „Sūduva“ turėjo 69-ąją min., kai po standartinės situacijos į vartus nuo vartininko aikštelės linijos mušė Maximiliano Ugge. Italo smūgį blokavo „Žalgirio“ gynėjai.

Sykį pavojingai iššauti pavyko V.Baranovskiui. Bet net ir turėdami dviejų įvarčių persvarą žali-balti dažniau buvo varžovų, o ne savo aikštės pusėje. Rungtynių pabaigoje P.Davidovas gelbėjo Marijampolės komandos vartus po P.Komolovo smūgio iš toli, pavojingai atakavo Rytis Leliūga ir – jau per teisėjo kompensuotą laiką – J.Wilkas.

Vilniaus „Žalgiris“ - Marijampolės „Sūduva“ 2:0 (1:0).

„Žalgiris“: A.Vitkauskas, A.Švrljuga (74 min. R.Radavičius), A.Jankauskas, L.Peričius, E.Vaitkūnas, V.Šilėnas, P.Janušauskas, A.Žulpa, P.Komolovas (86 min. T.Kanai), J.Wilkas, K.Bilinskis (79 min. R.Leliūga).

„Sūduva“: P.Davidovas, V.Bagdanavičius (83 min. P.Daukša), D.Isoda, N.Radžius, M.Ugge, V.Baranovskis, P.Bašičius (85 min. D.Tumosa), P.Leimonas, N.Valskis, A.Brokas, M.Kdouh (46 min. P.Kiselevskis).

Įvarčiai: P.Komolovas (36), J.Wilkas (52).