A lyga: „Kruoja“ atėmė taškus iš „Žalgirio“

LFF A lygos pirmenybėse šiandien žaidžiamos 28-ojo turo dvikovos. Čempionato lyderis Panevėžio „Ekranas“ pasityčiojo iš absoliutaus lygos autsaiderio Kauno „Atleto“.

Čempionų titulą ginantys Valdo Urbono auklėtiniai svečiuose „studentus“ sutriuškino net 5:0. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Vitas Rimkus (65 ir 82 min.), po kartą pasižymėjo Andrius Arlauskas (9 min.), Stephenas Ademolu (29 min.) ir Dominykas Galkevičius (72 min.).

Trečioje vietoje žengiantis Vilniaus „Žalgiris“ prarado taškus Pakruojyje. Susitikimas tarp „žalgiriečių“ ir „Kruojos“ pasibaigė taikiai 2:2.

25-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Mindaugas Gardzijauskas, tačiau iš karto po pertraukos Pavelui Komolovui pavyko rezultatą išlyginti.

61-ąją minutę Artūras Jeršovas jau svečiams suteikė oranašumą, tačiau pusiausvyrą švieslentėje po 3 minučių vėl atstatė įvartį į savo buvusios komandos vartus įmušęs kamerūnietis  Bertrandas Ngapounou.

Antrąją pergalę čempionate pavyko iškovoti „Mažeikių“ ekipai, kuri namuose 1:0 įveikė greta turnyrinės lentelėje žengiančią „Klaipėdą“. Vienintelis nuo 11m žymos pelnytas latvio Romando Gladilinio įvartis lėmė pergalę, po kurios mažeikiečiai turnyrinėje lentelėje aplenkė uostamiesčio ekipą vienu tašku ir pakilo į aštuntąją poziciją.

Tauragės „Tauro“ ir Marijampolės „Sūduvos“ susitikimas prasidės 18:10.

Atletas (Kaunas) - Ekranas (Panevėžys) 0:5 (0:2)

Teisėjas: A.Kancleris (Klaipėda), 200 žiūrovų

Įvarčiai: 9 min. A.Arlauskas, 29 min. S.Ademolu, 65 min. ir 82 min.

V.Rimkus, 72 min. D.Galkevičius („Ekranas“)

Įspėjimai: 35 min. T.Kauneckas („Ekranas“)

Kruoja (Pakruojis) - Žalgiris (Vilnius) 2:2 (1:0)

Teisėjas: S.Atmanavičius (Klaipėda), 380 žiūrovų

Įvarčiai: 25 min. M.Gardzijauskas, 69 min. B.Ngapounou („Kruoja“); 48

min. P.Komolov, 61 min. A.Jeršovas („Žalgiris“)

Įspėjimai: 18 min. B.Ngapounou („Kruoja“); 84 min. A.Jankauskas („Žalgiris“)

Mažeikiai (Mažeikiai) - Klaipėda (Klaipėda) 1:0 (0:0)

Teisėjas: N.Dunauskas (Vilnius), 400 žiūrovų

Įvarčiai: 64 min. (iš 11m.) R.Gladilins („Mažeikiai“)

Įspėjimai: 25 min. R.Gladilins, 70 min. M.Jasas, 71 min. T.Kizevičius,

85 min. D.Braga („Mažeikiai“); 56 min. M.Grigaravičius, 64 min.