Šalies čempionų titulą ginantis Panevėžio „Ekranas“ namuose „Aukštaitijos“ stadione „General Financing A lygos“ XXXV ture iškovojo pergalę 6:2 (1:1) prieš Klaipėdos „Atlantą“ ir išsaugojo trapų pranašumą prieš pagrindinius varžovus, Vilniaus „Žalgirį“.

Rungtynių svarba buvo didžiulė ir nuo pat susitikimo pradžios ekraniečiai tvirtai perėmė iniciatyvą bei nuolat kūrė pavojingas situacijas. Pirmas įvartis pelnytas 15 min., po Vytauto Lukšos perdavimo iš arti pasižymėjo saugas Aurimas Vertelis.

Kėlinio gale viena retų varžovo atakų baigėsi netikėtu įvarčiu į FK „Ekrano“ vartus. 41 min. pakartotiniu smūgiu pasižymėjo Evaldas Razulis.

Antrame kėlinyje aikštės šeimininkai užspaudė svečius ir įvarčių ilgai laukti nereikėjo. 56 min. nuo 11 m žymos pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Vitalijus Kavaliauskas. Dar po 4 min. antrąkart „Atlanto“ vartininką nuginklavo A. Vertelis.

Tačiau varžovai nesusitaikė su pralaimėjimu ir „Atlantui“ pavyko rezultatą sušvelninti, 72 min. pasižymėjo Gerardas Žukauskas.

Visgi, dar trys ekraniečių įvarčiai neleido abejoti Panevėžio ekipos pranašumu. 76 min. antrąkart pasižymėjo V. Kavaliauskas, 80 min. galva po kampinio įvartį pelnė Mantas Samusiovas, tašką rungtynėse dėjo Vytautas Lukša, pasižymėjęs 89 min.

„Ekrano“ pergalė išlaikė turėtą persvarą prieš Vilniaus „Žalgirį“.

Artimiausios „Ekrano“ rungtynės – lapkričio 7 d., LFF taurės ketvirtfinalis Pakruojyje prieš „Kruoją“, lapkričio 11 d. paskutinis A lygos mačas išvykoje prieš tą pačią „Kruoją“.