Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
kažkada mokslas neigė ir tai, kad žemė apvali. O dėl gyvybės Marse ar mėnulyje irgi dar ginčijamasi. Be to, mes tiek mažai žinom apie tai, kas yra žinoma, kad nevarkim bespėliodami. Esam eiliniai ir mums prieinama informacija tėra lašas jūroje
labai menkas ir nieko vertas topas , visu pirma ar nežinojot ,kad šiuo metu 1 bilijonas žmonių badauja tai apie kokius dar žaliasias revoliucijas ir tobulo nebadaujančio pasaulio įdėjas jūs čia rašot ir ar nežinot , kad neištirinėta milžiniska vandenynu dalis juk net dabar pietėų amerikoje egzistuoja gentys kurios niekada nebuvo kontaktavusios su musu moderniu pasauliu.
Norit išgirsti mitą kurį mokslas jau seniai paneigė, bet niekam tai nerūpi ir žmonės ir toliau elgiasi kaip avių banda? Ogi dievas.
Kažkoks pasibaisėtinas vertimas. Ne tik su klaidomis ir iškarpytas. Dargi ir darytas žmogaus, kuris neturi žalio supratimo apie ką kalbama straipsnyje. "Williamas Gibsonas Neuromanceris" iš tikro yra rašytojo William Gibson kūrinys, pavadintas "Neuromancer". Originaliame straipsnyje - William Gibson's (dėmesys atkreiptinas į 's) Neuromancer. Neįmantri frazė "will set you back about $250" išversta "gali sugrįžti šiek tiek atgal tik už 250 JAV dolerių". Akis bado faktas, kad vertėjo anglų kalbos žinios nesiekia net ikimokyklinio lygio. Bet, regis, tokios yra balsas.lt kokybės "lubos". Ir, laikantis geriausių lietuviškos "žurnalistikos" tradicijų, nepasivarginta nurodyti informacijos šaltinį.
Su tuo, kad siliciu paremta gyvybę yra neįmanoma, nusišnekėtą, nes pasiremta kažkokiu aiškiai pasenusiu tyrimu iš VII dešimtmečio, kuomet esu skaitęs 2008m. Michio Kaku, teoretinio fiziko, knygą, kurioje jis užsimena , jog siliciu paremta gyvybė yra laibai tikėtina ir turi netgi keletą privalumu.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų