Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Arogantiški tėvai su visiška dezinformacija ir konkurentų reklama. Sokratus mokykloje nulinukams ir kitiems buvo organizuotas nuoseklus ugdymas - ne mažiau 4 pamokos per dieną nuotoliniu būdu plius Classroom mokymo platformoje užduotys ir medžiaga. Tiek mano vaikas, tiek dauguma kitų įprato ir savarankiškai jungtis į vaizdo pamokas. Maksimali kokybė karantino laikotarpiu ir ne butaforinė. Pasiklauskite normalių mokyklos tėvų. Kiek girdėjau šitą šeimą mokykla ir į užsienį buvo išvežusi pagal mainų programą, bet juk alia ugdymo nėra. Mes ne tik gauname kokybišką ugdymą, bet visą veiklą puikiai stebime mokyklos facebooke o iš vadovų nuolat gavome informaciją apie ugdymo planus ir nei karto mokykla nenukrypo nuo savo planų.
Ale kokia baisinė krizė!!! Vaikui nebeužtenka statistiškai skiriamų vidutinių 7 minučių per parą!! Pasirodo, dabar jam būnant namie su tėvais, tėvai priversi skirti vaikui daugiau dėmesio. Tai juk žiauru! Ir kaip išgyventi? O dar patiems ir vaikus pamokyti, nes mokytojai "nekompetetingi", savo paros 24 valandų nesugeba padalinti 28 kalėje esantiems vaikams po 45 min vienam vaikui. O ir mokomųjų dalykų (kurių būna pradinukams per dieną bent kokie 5) nesutalpina į dieną karantino metu. O juk kiekvienas mokomasis dalykas irgi turi trukti 45 min. Tai ką daryti??!! O ir pagal sveikatos ir higienos normą, medikų rekomendacijas, net ministerijos nurodytą mokymo prie kompiuterio trukmę, kiek vaikas gali praleisti laiko prie tv ir kompiuterio, plančetės, telefono ekranų...Katastrofa!! Tai gerai, kad tėvelis toks atsakingas ir pats ėmėsi iniciatyvos mokyti vaiką. Galės jo mažylis iki mokslo metų pabaigos baigti ne tik ikimokyklinį, bet ir visą pradinį ugdymo skyrių. Jei vaikas genijum ir vunderkindu negimęs, tai bus tokiu padarytas. Na, o ir po įgytos praktikos bus galima tėveliui privačią mokyklą pačiam atidaryti. Tiesa, juk nesvarbu, kad pagal vaiko raidą ir jo teises į poilsį bei vaikystę niekas nekreips dėmesio. Bet juk jis bus įveiklintas. Draugų dabar negalima susitikti, o ir kam jų reikia...vaikystės vaikams irgi nereikia, tegu iškart tampa suaugę profesoriai. Tiesa, nuo perdidelės apkrovos sutrikus vaiko raidai ir pasireiškus somatiniams, neurologiniams sutrikimams vaikas truputį "išsiderins", bet ar tai problema? Juk naktiniai košmarai, baimė nepatenkinti tėvų keliamų lūkesčių ir tikų sutrikimų atsiradimas, somatiniai galvos ar kitokie skausmai (nekalbant apie regos pakitimus nuo ekranų...), manau, visa tai pateisinama. Nes visiems bus darbo ir naudos. Ir vaikas necyptels, netrukdys tėvams dirbti nuotoliniu būdu, nes bus apkrautas mokymui skirtomis užduotimis, ir medikai vėliau su juo turės veiklos gydant sutrikimus, o ir "nukvakusiems" mokytojams nereiks algos mokėti. Vuolia, viskas tik į gerą. Taip, internete galima rasti daug mokomosios medžiagos ir tinkamos, ir absurdiškos. Tik svarbu tinkamai ją atsirinkti ir pritaikyti pagal vaiko raidą ir sistemiškumą. Manau visiems dabar sunkus laikotarpis, tad jį norint išgyventi, reikia kantrybės, solidarumo, daug darbo ne tik su vaikais, bet ir su savimi. Pasistenkime daugiau į savo gyvenimą įnešti pozityvo ir optimizmo, nes sunku dabar visiems. Tad "nesidrabstykime" dar ir "nuodais" į vienas kitą. Geros visiems dienos.
O cia normalu? Mano vaikas 2 klasei pamoka trunka 30 min per ta laika "moko" dalukus rusu matematika ir pasaulio pazinimas, susirasineja per skype! Super ane!? Kalbu apie vilniaus "Žaros" gimnazija
Kaip pasaulyje tokia padėtis tai kažkam dar negerai nori aukšto lygio o pirmokam tai jau turbūt labai svarbu nejuokinkit žmonių
Kritikuoti labai lengva. Aprūpinti mokytojai metodine literatūrs, skaitmeniniais vadovėliais. O ką kalbeti apie kompiuterinę įrangą. Per dvi savaites mokytojai turejo pasirengti darbui. Kai kurie virtualūs seminarai buvo niekiniai. Šis tėvas guodžiasi, kad neteko savo laisvalaikio. Tegu paklausia, ar kuris mokytojas jį turi.
Kritikuoti labai lengva. Aprūpinti mokytojai metodine literatūrs, skaitmeniniais vadovėliais. O ką kalbeti apie kompiuterinę įrangą. Per dvi savaites mokytojai turejo pasirengti darbui. Kai kurie virtualūs seminarai buvo niekiniai. Šis tėvas guodžiasi, kad neteko savo laisvalaikio. Tegu paklausia, ar kuris mokytojas jį turi.
Mokytoja randa užduotis internete (turbūt) - tai baisu.
Tėtis rado užduočių internete (bet gerų)!
Ką aš žinau. Gal tikrai blogai buvoo toje mokykloje, bet tėvelio argumentai keistokai nuskambėjo.
Tėtis rado užduočių internete (bet gerų)!
Ką aš žinau. Gal tikrai blogai buvoo toje mokykloje, bet tėvelio argumentai keistokai nuskambėjo.
Tėvelis aiškiai pats nesuprato ko nori ir kas yra ugdoma priešmokyklinėj grupėj.Surado pratybas? O tai kur jūsų vaiko pratybos buvo iki karantino? ,,Rado" elektroninių užduočių? Nemokamai?Užkišo užduotimis ir laimingas.Mokys pats ir viską iš karto.Vargšas vaikas.
Tėvelio kalbinė raiška apgailėtina. Bet kaip ugdyti vaiką išmano. Tiesiog pedagogikos profesorius. Išlepęs prakutėlis.
O ponas galvojo, kad vaikai yra tokie atsakingi ir sąmoningi, kad gebėtų be tėvų priežiūros atlikti užduotis. Pasirodo vaikus reikia skatinti, raginti ,kad jie noriai , o gal ir nenoroao atliktų užduotis. Pagaliau ponai ir ponios pamatė kiek reikia dirbti, kad išmokytum vaiką ne tik skaityti, skaičiuoti, bet ir būti atsakingam. Kai kurie tėvai pagimdė vaiką, pasipuikavo juo, o visąjuodą darbą numetė ugdymo įstaogoms.
REKLAMA
REKLAMA
7-mečio tėvas nutraukė sutartį su mokykla dėl nuotolinio ugdymo: užduotys buvo absurdiškos