Argentinos naujienų svetainė „Infobae“ teigė, kad mergina sakė pamiršusi makiažą ir buvo įleista atgal į viešbučio „CasaSur Palermo Hotel“ Buenos Airėse trečiame aukšte esantį kambarį jį pasiimti. Remdamasi patikimais šaltiniais interneto svetainė teigė, jog ten ir dingo L. Payne‘o laikrodis, rašo mirror.co.uk.
Laikrodis vis dar nerastas
Teigiama, kad moteriai – kartu su kita į viešbutį atvykusia palydove – L. Payne‘as pažadėjo 5 tūkst. svarų sterlingų (daugiau nei 6 tūkst. eurų), tačiau visų pinigų jis nesumokėjo. Pasak „Infobae“, vėliau abi palydovės pasakojo prokurorams, kad džentelmeniškasis Liamas atsiklaupė prieš jas ir pasakė: „Aš jus myliu, aš jus myliu“.
Jis esą netgi pažadėjo joms savo „Rolex“ laikrodį. Tačiau L. Payne‘as nei kambaryje, nei vėliau vestibiulyje neperdavė joms daugiau pinigų. Tuomet atvyko „One Direction“ dainininko draugas ir buvęs vadybininkas Rogeris Noresas ir bandė išspręsti situaciją. Po keturiasdešimties minučių L. Payne‘as žuvo.
Nors L. Payne‘as buvo pastebėtas dėvintis 33 tūkst. svarų sterlingų (beveik 40 tūkst. eurų) vertės laikrodį žūties dieną, vėliau ant riešo jo nebuvo ir nuo to laiko jo niekas nematė.
Byloje dalyvaujantis detektyvas sakė, jog iš išanalizuotų nuotraukų žino, kad L. Payne‘as žūties dieną dėvėjo „Rolex“ ir turėjo jį mažiausiai dvi–tris valandas prieš mirtį.
Policija apieškojo L. Payne‘o viešbučio kambarį ir kelių žmonių, tą dieną bendravusių su dainininku, namus, įskaitant patalpas, susijusias su dviem eskorto merginomis, tačiau laikrodis vis dar nerastas.
Nors teigiama, kad merginos, kurių pavardžių policija nenurodė, byloje laikomos liudininkėmis, o ne įtariamosiomis, pranešama, kad jos jau pasisamdė advokatą.
Viešbučio darbuotojai du kartus skambino pagalbos tarnyboms
„Infobae“ praneša, kad likus kelioms valandoms iki L. Payne‘o mirties dainininkas prašė butelio šampano „Moet & Chandon“, viskio „Johnnie Walker Black Label“ ir 300 dolerių. Teigiama, kad prokurorai remiasi versija, jog pinigai buvo skirti sumokėti narkotikų platintojui.
Pranešama, kad Liamas siautėjo ir vestibiulyje sudaužė savo nešiojamąjį kompiuterį, o po to buvo nuvestas į savo kambarį. Viešbučio darbuotojai du kartus skambino pagalbos tarnyboms, sakydami, kad svečias išgėręs „per daug narkotikų ir alkoholio“ ir kambaryje viską daužo. Netrukus po to L. Payne‘as žuvo.
Prokurorai atmetė galimybę, kad dainininkas susižalojo pats ar atėmė sau gyvybę, ir mano, kad krisdamas jis buvo be sąmonės arba pusiau sąmoningas. Jie padarė išvadą, kad dainininkas, kurio organizme mirties metu buvo narkotikų ir alkoholio, nežinojo, ką daro, arba nesuprato savo veiksmų.
Atlikus skrodimą nustatyta, kad jis mirė nuo daugybinių sužalojimų, taip pat nuo kritimo sukelto vidinio ir išorinio kraujavimo. Po to trims asmenims, įskaitant viešbučio darbuotoją, buvo pateikti kaltinimai dėl spalio 16 d. įvykusios L. Payne‘o žūties.
Vienam iš jų pateikti kaltinimai dėl „žmogaus palikimo, po kurio sekė mirtis“, už ką gresia maksimali 15 metų laisvės atėmimo bausmė, o kiti du kaltinami narkotikų tiekimu. Praėjusią savaitę L. Payne‘as buvo palaidotas Bakingamšyre, o jo gimtajame Vulverhamptono mieste raginama pastatyti paminklą.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!