1. Išimti nuotraukas iš albumo. Ilgiau albume užsigulėjusios fotografijos prilimpa prie lapo, jas sunku nukrapštyti. Pakanka iš priešingos pusės nukreipti karštą plaukų džiovintuvo oro srovę ir tuo pat metu stumtelėti nuotrauką. Valio!
2. Valyti dulkes. Kartais labai sudėtinga paprasta šluoste nuvalyti sunkiai pasiekiamas vietas. Plaukų džiovintuvu patogu nupūsti dulkių gumuliukus iš atokaus palovio, nuo šviestuvų, antresolių. Taip pat pasinaudokite juo švarindama suvenyrus, dekoratyvines detales su ornamentais, į kurių griovelius prilenda dulkių, nes mėginti pasiekti jas šluoste – beviltiška.
3. Plastikui lyginti. Plastikinės staltiesės, dušo užuolaidos, išimtos iš įpakavimo, paprastai būna negražiai susiraukšlėjusios. Raukšles ir linijas greitai išlygina karštas oras. Plaukų džiovintuvą laikykite 30 cm atstumu.
4. Kepiniams glazūruoti. Jeigu nesinori ilgai laukti, kol sustings keksiukų ar pyrago glazūra, nukreipkite į kepinius vėsų orą pučiantį plaukų džiovintuvą. Kai apstings, pakeiskite režimą – karštas oras išsklaidys visus nelygumus ir kepinys atrodys tobulai.
5. Vaško ar vaškinių kreidelių žymėms pašalinti. Vaikai kreidelėmis išsiterliojo drabužius, pripaišė ant baldų, šaldytuvo ar sienų? Vaško pateko ant staltiesės? Karšta plaukų džiovintuvo srove ištirpdykite vašką ir iškart valykite muiluota kempine.
6. Židiniui ar laužui įkurti. Jei žarijos po malkomis vos rusena ir reikia įpūsti daugiau ugnies – nesunkiai tai padarysite plaukų džiovintuvu.
7. Veidrodžiams valyti. Vonios veidrodžiai labai greitai pasidengia dėmėmis. Jas nuvalyti bus lengviau, jei paviršių sušildysite karšto oro srove. Plaukų džiovintuvas taip pat padės pašalinti garus po maudynių.
8. Šaldytuvui atitirpinti. Kad ledai nuo šaldymo kameros sienelių atšoktų greičiau, pravers plaukų džiovintuvas: papūskite keletą minučių karštą orą, ir procesas paspartės!
9. Lipdukams nulupti. Vaikai prie baldų ar kitų paviršių priklijavo lipdukų, kuriuos sunku nuplėšti? O gal niekaip nepasiduoda pernelyg stipriai prie naujo daikto prilipusi kainos etiketė? Papūskite į ją plaukų džiovintuvu, o tada pamėginkite dar kartą.
10. Pleistrui nuplėšti. Kam nėra tekę riktelėti iš skausmo, kai nuo žaizdos plėšiamas pleistras? Skausmas gerokai sumažės, jei pleistrą pašildysite plaukų džiovintuvu: klijai suminkštės ir lengviau atšoks nuo odos.
11. Drėgmė ausyse. Jei paplaukiojus baseine ausyse liko nemaloni drėgmė, lengvai ją pašalinsite plaukų džiovintuvu. Tik nenukreipkite šilto oro tiesiai į ausį – prietaisą laikykite atokiau, o srovė turėtų būti pučiama įstrižai.
12. Drabužiams džiovinti. Norite tuojau pat apsirengti vakar išskalbtą apdarą, bet jis dar nevisiškai išdžiuvo, kai kuriose vietose liko drėgnas? keletą minučių padžiovinkite tas vietas plaukų džiovintuvu – ir drabužis bus sausutėlis!
Plaukų džiovinimas namuose: tai įmanoma!
Grožio salone kirpėjai plaukų džiovintuvu daro tikrų tikriausius stebuklus. Vienaip papūs – ir jūsų plaukai sukris glotniomis žvilgančiomis vilnimis, kitaip – džiaugsitės puriomis garbanomis. Stebint jų darbą iš šalies viskas atrodo paprasta. Tačiau kai pamėginate tai pakartoti namuose – kyla mintis, jog šukuosena „kaip iš kirpyklos“ apskritai neįmanoma. Ar tikrai? Be abejo, ne! Siūlome pamėginti dar kartą.
Tinkamos priemonės. Atidžiai rinkitės šampūną ir kondicionierių. Plaukai atrodys puikiai, jei trinksite juos priemonėmis, kurios atitinka jūsų poreikius (sausiems, riebiems, dažytiems, silpniems, neklusniems plaukams). Vėliau būtinai sutepkite glotnumo ar žvilgesio suteikiančiu nenuplaunamu serumu ar balzamu.
Džiovinkite. Džiovinti apvaliu šepečiu labiausiai tinka vos vos drėgnus plaukus. Jei stengsitės juos tiesinti ir purenti dar varvančius – tik be reikalo plušėsite. Todėl prieš imdamasi aktyvių veiksmų leiskite plaukams apdžiūti natūraliai arba padžiovinkite juos džiovintuvu tiesiog kedendama pirštais, be jokių papildomų įrankių.
Putų patalai. Kai plaukai bus beveik išdžiuvę, bet dar kiek drėgni, švelniai sutepkite juos šukuosenos formavimo putomis ar kita priemone.
Dalybos pamokėlės. Kirpėjai taip meistriškai žongliruoja jūsų plaukų sruogomis, nes gali patogiai jas suimti. Jums pačiai plaukai ties pakaušiu – sunkiai įkopiama viršukalnė: norint juos vienu metu ir šukuoti, ir džiovinti, tenka lankstyti rankas pačiais nepatogiausiais kampais. Kad palengvintumėte sau darbą, patogiai suskirstykite plaukus sruogomis. Neapsiribokite vienu dideliu gnybtuku – geriau pasirūpinkite aibe mažų ir kiekvieną sruogelę sutvirtinkite atskirai – taip bus paprasčiau jas suimti ir džiovinti.
Dabar – darbas! Pasirengus džiovinti plaukus, pats darbas jau nebeatrodys toks sudėtingas, kaip anksčiau. Judėdama iš apačios (sprando srities) aukštyn (į pakaušį) atsekite po vieną sruogelę, sukite ant apvalaus šepečio ir paleiskite karšto oro srovę. Sruogas, esančias ties pakaušiu, galite džiovinti priešinga kryptimi – vyniokite ant šepečio nukreipusi veido link. Taip išdžiovinti plaukai viršugalvyje atrodys puresni, labiau pasipūtę.
Paskutinis prisilietimas. Nepamirškite baigiamojo akcento – plaukų kremo. Įtrinkite juo delnus, pirštus, švelniai paglostykite kirpčiukus, plaukų galiukus, keletą sruogelių šonuose. Suteikite šukuosenai norimą formą. Galiausiai viską supurkškite nestiprios fiksacijos laku.
Parengė Laura Mureikaitė