Arkliais kinkytos karietos sprogimas, kurioje buvo 45 kg dinamito ir 200 kg geležies nuolaužų, priešais pat J. P. Morgan pastatus Niujorke, lieka vienu žiauriausių teroristinių aktų JAV istorijoje. Federaliniai agentai atmetė galimą sovietų, JAV Komunistų partijos ar pramonės atstovų sąsają su šiuo sprogimu. Istorikai mano, kad sprogimus galėjo organizuoti italų anarchistai.
2 La Guardia oro uosto sprogdinimas (1975 gruodžio 29) – Niujorkas. 11 žuvusiųjų, 75 sužeisti.
Bomba, kuri sprogo Niujorko oro uosto bagažo skyriuje, kai kurių ekspertų manymu, galėjo būti padėta Kroatų nacionalistų, tačiau už šį teroro aktą niekas neprisiėmė atsakomybės.
3. Sprogimas Parengties dieną (1916 liepos 22) San Franciskas. 10 žuvusių, 40 sužeistų.
Kaip ir kituose neištirtuose 20 a. pradžios sprogdinimuose, kaltė dėl sprogimo Parengties dieną buvo suversta ant anarchistų, tačiau niekas neprisiėmė atsakomybės už sprogimą patriotiško parado metu. Buvo nuteisti du darbininkų aktyvistai, tačiau vėliau bausmės jiems buvo sumažintos.
4. Reisas 247, United Airlines (1933 spalio 10) Chestertonas, Indiana. 7 žuvę.
Visi keleiviai ir ekipažas žuvo nuo nitroglicerino bombos sprogimo lėktuve, skridusiame iš Niujorko į Kaliforniją. Tai buvo pirmasis komercinės aviacijos diversijos atvejis.
5. Juodligės išpuoliai (2001 rugsėjo 18) Niujorkas ir Vašingtonas. 5 žuvę, 17 sužeistų.
Po septynis metus trukusio tyrimo FTB paskelbė mikrobiologą Edwardą Ivinsą paskelbė kaltu dėl laiškų, kuriuose buvo juodligės sporos, siuntinėjimo JAV Senato nariams. E. Ivinsas dirbo JAV kariuomenės tyrimų institute ir nusižudė praėjus dviem metams. Tačiau vėlesni Nacionalinės mokslo akademijos tyrimai paneigė esminius FTB darbo rezultatus, o senatorius Patrickas Leahy, vienas iš gavusių tokį laišką, pareiškė „Aš niekada nepatikėsiu, kad tokią ataką galėjo organizuoti ir įvykdyti tik vienas žmogus“. 2011-ais kongreso narys Russas Holtas nurodė atlikti nepriklausomą tyrimą.
6. Bostono maratono sprogimai (2013 balandžio 15) – Bostonas. 3 žuvę, 176 sužeisti.
Dvi skeveldrinės bombos, padėtos šalia Bostono maratono finišo linijos, sukėlė chaosą ir betvarkę, atsakomybę už šiuos sprogdinimus prisiėmė po gaudynių suimtas vienas iš JAV gyvenusių, čečėnų kilmės, brolių Carnajevų. Nors FTB pavyko išgauti Dž. Carnajevo prisipažinimą organizavus šį sprogdinimą, teisingumo dar laukia ilgas kelias ieškant tikrųjų teroro akto užsakovų.
7. Palo Verde traukinio katastrofa (1995 spalio 9) – Paolo Verde. 1 žuvęs, 78 sužeisti.
Nežinomas diversantas sugadino bėgius ir traukinys Amstrak Sunset Limited patyrė katastrofą. Sprendžiant pagal paliktą traukinyje žinutę, tai buvo kerštas federalinėms pajėgoms už jėga užimto Dovydo pasekėjų namą Teksase.
8. Alexo Odeho žmogžudystė (1985 spalio 11) – Santa Ana. 1 žuvęs, du sužeisti.
Alexas Odeho – palestinos krikščionis, JAV imigrantas, dirbo Arabų-amerikiečių regionalinio komiteto prieš diskriminaciją direktoriumi. Buvo nužudytas bombos sprogimo metu, kuri buvo mesta į jo ofiso duris, kai jis ruošėsi važiuoti skaityti pranešimą Fountain Valley sinagogoje. Nors niekas neprisiėmė atsakomybės už žmogžudystę, manoma, kad atsakingi už tai yra Žydų Apsaugos Lyga. FTB nustatė tris įtariamuosius sprogdinimu ir visi jie po sprogimo iškart išvyko iš JAV į Izraelį.
9. Portlendo asministracijos pastato sprogimas (1970 lapkričio 21) – Portlendas. 1 sužeistas.
Prie Portlendo merijos sprogus bombai buvo sužeistas naktinis sargas. Atsakomybė už šį sprogimą priskiriama kairiųjų grupuotei.
10. Laiškai su ricinu (2003 spalis ir lapkritis). Aukų nėra.
Du laiškai su ricinu, buvo perimti anksčiau, negu pateko į adresatų Baltuosiuose Rūmuose ir Senate, rankas. Šiuose laiškuose, pasirašytuose „Puolusio angelo“, buvo išsakomos abejonės dėl krovinių pervežimo sistemos pokyčių. 100 tūkst. dolerių skirta premija už informaciją apie „Puolusį angelą“ liko taip ir nepajudinta.