Vienas jų, „VW Passat“ – Azerbaidžano ambasados automobilis. Esą būtent šis automobilis į sankryžą įlėkė degant raudonam šviesoforo signalui. Anot liudininkų, „VW Passat“ važiavo trys vyrai ir moteris, žmonės iš karto įtarė, kad visi jie yra girti. „VW Polo“ važiavo vilnietis vyras su vaiku.
Į avarijos vietą buvo kviečiami medikai: jie apžiūrėjo „VW Polo“ vežtą vaiką. Jo į ligoninę vežti neprireikė.

Iškviesta ir policija, nors „VW Polo“ vairuotojas minėjo, kad azerbaidžaniečiai prašė jos nekviesti, bandė tartis. Įvykus avarijai nuo automobilio užsieniečiai nuėmė valstybinius numerius. Taip pat vairuotojas ir keleivis susikeitė vietomis.
Į pareigūnų alkoholio matuoklį ambasados vairuotoju prisistatęs vyras įpūtė 1,41 prom. Tai lengvas girtumas, už tokį gresia administracinė atsakomybė, jei kaltininkas nesukėlė sunkesnių pasekmių per avariją.
Liudininkai sako, kad kaltę prisiėmė kitas asmuo, esą vairavo kitas vyras. Liudininkų nurodytas asmuo tikrintis girtumą atsisakė, jis turi diplomato imunitetą ir juo pasinaudojo.
Policija sekmadienį pranešė, kad vis dar nustatoma, kas vairavo „VW Passat“ ir ar vairuotojas buvo blaivus.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!
Siukit tuos islamistus atgal į savartyna.
Kur islamistai visur kiaulės, šiukšlės.
Bolt wolt alkaida siuskit kartu į azerbadžistaną su tuom išmatom kartu
Tokie atvejai dažnai sprendžiami diplomatiniais kanalais. Jei ambasadorius akivaizdžiai pažeidė įstatymus (pvz., vairavo išgėręs), priimanti šalis gali prašyti jo atšaukimo arba paskelbti jį „persona non grata“, t. y. nepageidaujamu asmeniu.