Neretai vieną gražią dieną meilė išblėsta, todėl santykiams lemta nutrūkti. Tačiau prieš informuojant savo antrąją pusę apie tokį sprendimą, verta labai gerai apgalvoti kokiomis aplinkybėmis apie tai pranešti.
Egzistuoja vietos, kuriose verčiau santykių neužbaiginėti. Kokios jos?
Savuose namuose. Visų pirma, tai yra per daug privati erdvė, atimanti bet kokias galimybes pasitraukti iš kovos lauko. Draugystės užbaigimas tarp keturių sienų suteikia paliekamajam asmeniui visišką kontrolę ir santykių aiškinimasis gali tęstis valandų valandas. Jeigu namų erdvė neišvengiama, geriau šį žingsnį žengti paliekamojo, o ne paliekančiojo būste.
Ofise. Darbas yra didysis socialinis tabu. Kolegoms ne tik kad nebūtina stebėti šeimyninių dramų, bet ir apskritai žinoti, kas vyksta jūsų asmeniniame gyvenime. Visų kortų atskleidimas skyrybų darbovietėje atveju būtų neišvengiamas. Ofiso aplinka tinkama tik tada, kai darbo valandos dar neprasidėjusios arba jau pasibaigusios.
Atostogų metu. Tai vienas nelogiškiausių sprendimų santykius užbaigti, nes bet kuriuo atveju greičiausiai laiką vis tiek teks leisti kartu, nes reikės dalintis kambariu ar net lova, bei grįžti tuo pačiu lėktuvu. Be to, tokios skyrybos gali privesti ir prie pavojingų situacijų. Pavyzdžiui, prireikus pabūti vienam, galima nuklysti į nežinomas vietas, kurios nėra pačios saugiausios turistų pasivaikščiojimams. Galiausiai bus sugriautos atostogos ir į balą išmesti pinigai.
Per vestuves. Gražios vestuvės yra kiekvieno žmogaus svajonė, todėl ją sugriauti būtų baisiausias gyvenimo košmaras. Toks išsiskyrimas labiausiai iš visų sutryptų širdį, be to priverstų jaustis itin nepatogiai ar net pažemintam. Šitoks poelgis sukeltų nemalonių emocijų audrą susirinkusiems svečiams, kurie būtų šios dramos liudininkai. Jei paskutinę minutę vis tik atsiranda abejonė, geriau jau palaukti pačios ceremonijos pabaigos, kai visi išsiskirstys. Žinoma, tokia situacija labai absurdiška, nes nematantys ateities drauge asmenys iš viso neturėtų planuoti vestuvių šventės.
Tėvų namuose. Tėvai savo vaikams linki tik paties geriausio, todėl tokios jų vaikų santykių dramos būtų tiesiog nepakeliamos. Jie pradėtų neadekvačiai elgtis bei dar labiau sugadintų ir taip bjaurią situaciją. Yra ir kitas pavojus, kad jei ateityje vis tik jūsų santykiai vėl susitvarkytų, skyrybų scenas matę tėvai jų vis tiek niekada nepamirštų ir bet kuriuo pakeistų nuomonę apie savo vaiko antrąją pusę.
Lėktuve. Visų pirma, jūs išsiskyrę vis tiek būsite priversti visą kelią sėdėti vienas šalia kito. Be to, aplinkui yra labai daug žmonių, kurie ir taip natūraliai pažeidžia jūsų intymią erdvę, bet negana to dar ir visiškai sulįstų į širdį sudalyvaudami jūsų santykių dramoje. Tokiais savo poelgiais ne tik patys patektumėte į nemalonę, bet ir kiti žmonės jaustų nerimą ar net pyktį. Geriausiai tokiam žingsniui ryžtis jau pasiekus oro uostą.
Automobilyje. Visų pirma, vairavimas reikalauja dėmesio koncentracijos. Užplūdus emocijoms, mintys sukasi visai apie kitus reikalus, todėl išauga nelaimingų atsitikimų tikimybė. Be to, jeigu tai paliekančiojo automobilis – nuskriaustoji pusė gali niekada iš jo neišlipti, jeigu priešingai – automobilis gali niekada nesustoti. Problematiška vieta, todėl geriau čia skyrybų proceso nevykdyti.
Bare. Dažniausiai tokiose vietose išsiskyrimai ir įvyksta. Žinoma, prie to neretai prisideda ir alkoholis. Dėl pastarojo aspekto emocijos suaktyvėja, todėl tikėtinos melodramos. Rėkimo scenomis užsibaigia maždaug 9 iš 10 skyrybų. Paprasčiausiai kitiems žmonės stebėti porų santykių aiškinimąsi nei įdomu, nei patogu. Be to, dėl keliamo triukšmo apsauga gali paprašyti palikti barą, kas irgi nėra pati maloniausia situacija.
Restorane. Prabangiose maitinimo įstaigose tvyro itin subtili ar net sterili atmosfera. Jose nuolatos ramu, žmonės bendraudami kone šnibždasi ir tokią tykumą praskrodžia tik muzikinis fonas. Aiškinantis santykius balso tonas dažniausiai būna pakeltas, todėl tokia tyla atima bet kokį privatumą tiek iš pačios poros, tiek ir iš kitų restorano lankytojų, nes visi viską mato ir girdi.
Virtualiame pasaulyje. Išsiskyrimas elektroniniais laiškais, žinutėmis socialiniuose tinkluose ar pareiškimai internetinėse pokalbių programose niekada skyrybų iniciatoriui nesuteiks pagarbos. Tokie veiksmai paprastai vadinami vaikiškais, nes priimant lemiamą sprendimą bijoma tiesioginio kontakto su kitu žmogumi.