REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nuolat kintant oro sąlygoms, su šlapimo pūslės problemomis gali susidurti dažnas žmogus. Visgi šlapimo pūslės problemų gydymas gali būti pagrįstas natūraliomis priemonėmis, tarp jų ir žolelėmis.

Nuolat kintant oro sąlygoms, su šlapimo pūslės problemomis gali susidurti dažnas žmogus. Visgi šlapimo pūslės problemų gydymas gali būti pagrįstas natūraliomis priemonėmis, tarp jų ir žolelėmis.

REKLAMA

„Net nepamenu, kada paskutinį kartą sugriebė mane šlapimo pūslė. Tikrai seniai. Bet… stiprūs pavasariniai vėjai privertė prisiminti tuos nemalonius pojūčius. Na ką gi… Teko pasikartoti kokios žolelės galėtų padėti.

Šįkart pasinaudojau mano mėgiamos žolininkų poros: Christine Storl ir Wolf- Dieter Storl patarimais knygoje „Unsere Gruene Kraft“ (mūsų žalia stiprybė/jėga)“, – rašoma socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje „Mano žolelės“. 

Žolininkė rekomenduoja rykštenės arbatą

Žolininkės teigimu, kai tik šlapimo pūslė pradeda streikuoti – nemalonus, deginantis jausmas šlapinantis, reikėtų užsipilti rykštenės arbatėlę.  

REKLAMA
REKLAMA

„Vėlyvą vasarą galima ir šviežią žiedyną užpilti. Turint pasidžiovintos – 1 šaukštą su kaupu užpilti 0,5 litro šaltu vandeniu, palaikyti 8-12 val, nukošti ir per dieną mažais gurkšniukais išgerti.  

REKLAMA

Man norėjosi paskubėti, todėl pasirinkau užpilti karštu vandeniu, palaikyti 10 minučių, nukošti ir per dieną tą puslitrį išgerti. Rykštenė turi priešuždegiminį, antibakterinį, priešgrybelinį poveikį. 

Aš dar papildžiau gauromečiu ir pelkine vingiorykšte. Pelkinė vingiorykštė varo šlapimą, bet mažina spazmus, malšina skausmą. Pelkinė vingiorykštė yra aspirino sudedamoji dalis. Jos neturint, tiktų ir malta gluosnio žievė. Irgi aspirino sudėtinė dalis. 

Taigi: šaukštas rykštenės, šaukštas gauromečio – aš ėmiau mažažiedį gaurometį, nes jis mano darže gausiai auga, ir žiupsnelį vingiorykštės džiovintų žiedų. Užpyliau 0,5 litro karštu vandeniu, palaikiau 10 minučių ir išgėriau per dieną. Taip kokias 4-5 dienas“, – rašo moteris. 

REKLAMA
REKLAMA

Stiprina kaulus, nagus, dantis

Socialinio tinklo „Facebook“ įraše minima, kad asiūklio kramtymas padeda išplauti inkstus, šlapimo pūslę, stiprina audinius. 

„Stiprina ir kaulus, dantis, plaukus, nagus. Norint gerąsias asiūklio savybes ištraukti, jį reiktų bent 20 minučių pavirti. Aš neverdu, o lėtai kramtau. Kas jau taip darė, žino, kad jis veliasi burnoje, sunkiai pasiduoda, bet… tuo pačiu išvalo dantis, pastiprina dantenas. Tai aš kramtau, kol gaunasi košelė ir tada praryju.  

Tai taip ir dingo mano šlapimo pūslės bėdos.  

Vasarą ir rudeniop saujom valgyčiau mėlynes ir bruknes. Žiemą, turint, spanguoles. Žinoma, be jokio cukraus. Grynas“, – sako ji. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Moteris primena, kad nėra nei gydytoja, nei vaistininkė: „Esu žolininkė ir dalinuosi savo ir mano patikimų šaltinių žiniomis ir sava patirtimi. Kiekvienas esame kitoks. Kas padeda vienam, nebūtinai padės kitam. Ir negalavimų priežastys būna labai įvairios, taigi, nesekit aklai.  

O geriausia nesusirgti. Galima tokias arbatėles pasidaryti laiks nuo laiko, išgerti, asiūklį pakramtyti. Ir gydytis nereiks. 

Saugokite save šiuo šaltu pavasario laikotarpiu.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų